رادیو ایران در تدارک عید سعید فطر

رادیو ایران با ویژه برنامه های «بهار جان»، «قنوت شکر»،«صبح جمعه با شما»، «به افق نور»، «فطرانه»، «جشن سپاس» و«کوی نشاط» به استقبال عید سعید فطر می رود.

1401/02/11
|
10:00

به گزارش شبکه رادیویی ایران، با فرا رسیدن «عید سعید فطر» برنامه های این شبکه حال و هوای عیدانه می گیرد.
«بهار جان دوشنبه دوازدهم اردیبهشت با موضوع شکرگزاری با حضور حجت الاسلام آقا بابا و به تهیه کنندگی حسین معصومی و با اجرای آرش احمدی بعد از خبر ساعت 23:00 پخش می شود.
«قنوت شکر»سه شنبه 13 اردیبهشت با موضوع سیمای پرهیزگاران از نگاه امیر المونین علی (ع)، با حضور حجت الاسلام محمد فرخی و به به تهیه کنندگی حسین معصومی و با اجرای سید کمال هاشم زاده بعد از خبر ساعت 7:00 پخش می شود.
«کوی نشاط» نیزعیدانه دیگری است که پنجشنبه ها پخش می شود ولی به مناسبت عید سعید فطر سه شنبه 13 اردیبهشت نیز ساعت 9:00 به تهیه کنندگی ندا حاجی اسماعیلی از رادیو ایران پخش می شود

«به افق نور» 13 و 14 اردیبهشت با موضوع مفهوم عید واقعی و حفظ کردن اعمال در ماه مبارک رمضان به تهیه کنندگی وحید بیات و با اجرای حسن همایی ساعت 11:45 پخش می شود.
«فطرانه» روز عید سعید فطر با موضوع بررسی سخنان رهبری در عید فطرهای سال های گذشته به تهیه کنندگی مریم هدیه لو و با اجرای زهرا تقی ملا ساعت 15:30 پخش می شود.
«جشن سپاس» نیز هم‌صدا با همه مسلمانان جهان عید بندگی را سه شنبه 13 اردیبهشت جشن می‌گیرد.
وحید بیات تهیه کننده این برنامه افزود: در این برنامه گزیده ای از مهمان های معرفی شده از سوی موسسه خیریه طلوع بی نشان ها حضور خواهند داشت.
«جشن سپاس» به تهیه کنندگی وحید بیات و با جرای فاطمه آل عباس سه شنبه 13 اردیبهشت بعد از خبر ساعت 19:00 پخش می شود.
«صبح عید با شما» ،عیدانه گروه برنامه ساز صبح جمعه ای هاست که به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و با اجرای نسیم رفیعی و همراهی محمدرضا لبیب و آرش راسخ چهارشنبه 14 اردیبهشت ساعت 9:00 پخش می شود.

تنظیم کننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع