رادیو ایران در تدارك عید سعید فطر

رادیو ایران با ویژه برنامه های «بهار جان»، «قنوت شكر»،«صبح جمعه با شما»، «به افق نور»، «فطرانه»، «جشن سپاس» و«كوی نشاط» به استقبال عید سعید فطر می رود.

1401/02/11
|
10:00
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، با فرا رسیدن «عید سعید فطر» برنامه های این شبكه حال و هوای عیدانه می گیرد.
«بهار جان دوشنبه دوازدهم اردیبهشت با موضوع شكرگزاری با حضور حجت الاسلام آقا بابا و به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای آرش احمدی بعد از خبر ساعت 23:00 پخش می شود.
«قنوت شكر»سه شنبه 13 اردیبهشت با موضوع سیمای پرهیزگاران از نگاه امیر المونین علی (ع)، با حضور حجت الاسلام محمد فرخی و به به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای سید كمال هاشم زاده بعد از خبر ساعت 7:00 پخش می شود.
«كوی نشاط» نیزعیدانه دیگری است كه پنجشنبه ها پخش می شود ولی به مناسبت عید سعید فطر سه شنبه 13 اردیبهشت نیز ساعت 9:00 به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی از رادیو ایران پخش می شود

«به افق نور» 13 و 14 اردیبهشت با موضوع مفهوم عید واقعی و حفظ كردن اعمال در ماه مبارك رمضان به تهیه كنندگی وحید بیات و با اجرای حسن همایی ساعت 11:45 پخش می شود.
«فطرانه» روز عید سعید فطر با موضوع بررسی سخنان رهبری در عید فطرهای سال های گذشته به تهیه كنندگی مریم هدیه لو و با اجرای زهرا تقی ملا ساعت 15:30 پخش می شود.
«جشن سپاس» نیز هم‌صدا با همه مسلمانان جهان عید بندگی را سه شنبه 13 اردیبهشت جشن می‌گیرد.
وحید بیات تهیه كننده این برنامه افزود: در این برنامه گزیده ای از مهمان های معرفی شده از سوی موسسه خیریه طلوع بی نشان ها حضور خواهند داشت.
«جشن سپاس» به تهیه كنندگی وحید بیات و با جرای فاطمه آل عباس سه شنبه 13 اردیبهشت بعد از خبر ساعت 19:00 پخش می شود.
«صبح عید با شما» ،عیدانه گروه برنامه ساز صبح جمعه ای هاست كه به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان و با اجرای نسیم رفیعی و همراهی محمدرضا لبیب و آرش راسخ چهارشنبه 14 اردیبهشت ساعت 9:00 پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع