رادیو ایران در سالروز شهادت امام رضا(ع)

رادیو ایران، ویژه برنامه‌های مختلفی را برای سالروز شهادت امام رضا (ع) تدارك دیده است و ویژه برنامه «خانه دوست اینجاست» را از مشهد مقدس تقدیم می كند.

1401/07/04
|
11:02
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ویژه برنامه‌های مختلفی همچون «باغ ارغوان، خانه دوست اینجاست، یك دو صدا، دیباج، حسینیه ایران، از مدینه مرو، حرفی از نام تو، به نام عشق، به افق نور و با كریمان» را برای پخش تدارك دیده شده است .
«باغ ارغوان» با نگاهی مذهبی مداحی‌ها و نوحه های مناسب روزهای پایانی ماه صفر به ویژه شهادت امام رضا(ع) را به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و با اجرای مریم نشیبا از روز دوشنبه چهارم مهر ساعت 15:00 تقدیم می‌كند.
«خانه دوست اینجاست» از روز شنبه دوم مهر ماه از مشهد مقدس به تهیه كنندگی وحید بیات و با اجرای حمید رضا رضایی بعد از خبر ساعت 17:00با تمركز بر سبك زندگی امام مهر و عطوفت امام رضا(ع) پخش می شود.
«یك دو صدا» فصل یازدهم این مسابقه با عنوان یادمان استاد كریمخانی و شهادت امام رضا(ع) از دوشنبه چهارم مهر به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان ساعت 20:00 پخش می‌شود.

«دیباج» برنامه مشاعره‌ای از اشعار آیینی مرتبط با روزهای پایانی ماه صفر كه به تهیه كنندگی زینب برومند و اجرای فاطمه مینا خانی ساعت 20:35 پخش می شود.
«حسینیه ایران» ویژه برنامه دیگری است كه از شنبه دوم مهر ماه محفلی رادیویی برای عزاداری رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) است این برنامه به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای حسن همایی ساعت 22:00 پخش می‌شود.
«از مدینه تا مرو» ویژه برنامه شهادت امام رضا(ع) در خصوص سفر تاریخی امام رضا(ع) از مدینه تا مرو است كه سه شنبه 5 مهر ساعت 03:30 بامداد همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) پخش می شود.
«حرفی از نام تو» سه شنبه 5 مهر ساعت 8:30 با خادمین افتخاری حرم امام رضا(ع) گفت و گو می كند.
«به نام عشق» با محوریت زندگی امام رضا(ع) با اجرای حامد نجم الهدی و مینا صفاییان به تهیه كنندگی حسین معصومی سه شنبه 5 مهر ساعت 9:00 پخش می شود.
«به افق نور به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجرای حسن همایی سه شنبه 5 مهر ساعت 11:15 نگاهی به سیره امام رضا(ع) دارد.
«با كریمان» نیز آخرین ویژه برنامه شهادت امام رضا(ع) است كه مداحی های مناسب این روز را سه شنبه 5 مهرساعت 15:30 پخش می كند.

همچنین مخاطبان می توانند برای شنیدن آرشیو این برنامه ها به سایت رادیو ایران www.radioiran.ir مراجعه كنند.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع