تدارك رادیو ایران برای چهل و چهارمین جشن پیروزی

رادیو ایران در آستانه چهل و چهارمین جشن شكوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه‌های مختلفی را برای پخش تهیه و تدارك دیده است.

1401/11/11
|
09:57
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محمدجعفر محمد‌زاده، مدیر رادیو ایران ضمن تبریك و شادباش به مناسبت ایام الله دهه فجر و تقارن آن با میلاد مبارك مولود كعبه، از تولید مسابقه «بازیخند» خبر داد.
این مسابقه چالشی و شاد به استقبال جشن پیروزی انقلاب اسلامی خواهد رفت و به تهیه كنندگی زینب برومند از چهارشنبه ١٢ بهمن ساعت 12:40 پخش می شود.
وی با اعلام این خبر به تشریح برنامه‌های این شبكه رادیویی در این روزهای مبارك پرداخت:
برنامه «صبح انقلاب» با هدف رونمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی و گفت و گو با مسئولان در روزهای مبارك پیروزی انقلاب به تهیه‌كنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی ساعت 6:35 پخش می شود.
محمدزاده افزود: بخشی نیز به نام «روز شمار انقلاب» به گزارشگری سارا شاكری در برنامه «سلام صبح بخیر» از 25 دی ماه پخش می‌شود كه این بخش در برنامه «صبح انقلاب» نیز ادامه خواهد داشت.
مدیر رادیو ایران ادامه داد: سال‌هاست این شبكه در این روزهای مبارك برنامه «خانواده‌ای به نام ایران» را با رویكرد معرفی شهرهای مختلف ایران و نقش و حضورشان در پیروزی انقلاب اسلامی تولید و پخش می‌كند.
گفتنی است این برنامه به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و زینب برومند در این دهه ساعت 9:00 پخش خواهد شد.
وی از برنامه دیگری به نام مستند رادیویی «دستاورد» با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه علم و فناوری نام برد كه در دهه فجر از ساعت 11:10 به تهیه‌كنندگی حسین معصومی پخش می شود.
مدیر رادیو ایران تصریح كرد: به مانند سال‌های گذشته برنامه «باغ هنر» نیز در ایام الله دهه فجر به تهیه كنندگی وحید بیات و عبدالله علایی منعكس كننده اخبار جشنواره و رویدادهای فیلم فجر خواهد بود و مانند همیشه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 پخش خواهد شد.
محمدزاده از چهار ویژه برنامه «امید پایدار، روز خوب پیروزی، بحث روز و جشن حضور» در روز 22 بهمن خبر داد.
ویژه برنامه «امید پایدار» به نقش و حضور مردم در چهل و چهار سال همراهی اشاره می كند و به سردبیری مریم هدیه لو شنبه 22 بهمن ساعت 8:30 پخش خواهد شد.
«روزخوب پیروزی» نیز انعكاس دهنده حضور مردم در راهپیمایی بزرگ و پر شور 22 بهمن در سرار ایران عزیز است كه از ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش خواهد شد.
«بحث روز» نیز با حضور كارشناسان و اصحاب رسانه پیام ها و بازتاب های این راه پیمایی بزرگ را در ساعت 12:40 به سردبیری فاطمه عبدالوند بررسی می كند.
«جشن حضور» نیز در روز پیروزی انقلاب، ساعت 17:15 بازتاب حضور گسترده مردم را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در رسانه‌های داخلی وخارجی، به تهیه كنندگی حسین عارفی بررسی می كند.
مدیر رادیو ایران در پایان یادآور شد: برنامه «حوض نقره» به تهیه‌كنندگی زینب برومند روز شنبه 22 بهمن مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر را از محل برگزاری این مراسم پوشش خواهد داد.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع