ایرانی استوار«دستاورد» چهل و چهار سال همدلی

در ایام مبارك «دهه فجر» ویژه برنامه «دستاورد» به معرفی دستاوردهای علمی كشور می پردازد.

1401/11/12
|
10:03
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «دستاورد» نام یكی از ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر است كه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:15 از رادیو ایران پخش می شود.
مریم بانو فطرتی تهیه كننده ویژه برنامه «دستاورد» چهارشنبه 12 بهمن بیان كرد: این برنامه به دستاوردهای پزشكی وعلمی پس از انقلابمی پردازد. یكی از این دستاوردها تكنولوژی «بیورزونانس» است.
وی ادامه داد: «بیورزونانس» یك روش غیر تهاجمی است كه شامل قرار دادن الكترود روی پوست شما برای تشخیص و درمان بیماری های انسان است. الكترودها به دستگاه بیكام متصل می شوند كه طول موج انرژی از بدن شما را بررسی می كند و با بازگرداندن تعادل مطلوب ، فركانس های بد را خنثی می كند.
این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد:در برنامه روز چهارشنبه، با حضور دكتر حمید مباشری از فرهیختگان علمی كشورو استاد تمام بیوفیزیك دانشگاه تهران و دكتر امیر حسین یزدانی پزشك پژوهشگر و متخصص بیورزونانس در ایران از دستاوردهای این تكنولوژی و بهره گیری از مدل ها و كاربردی مختلف و درمانی آن خواهیم گفت.
«دستاورد» 12 بهمن به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی و اجرای احمد طبعی و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 11:15 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع