عیدانه های رادیو ایران درعید بزرگ مبعث

همزمان با فرا رسیدن روز 27 رجب، عید بزرگ مبعث، رادیو ایران در
ویژه برنامه های «بهار جان»، «عطر گل محمدی»، «كوی نشاط»، «به افق نور» و «بازی خند» مخاطبان خود را در این عید بزرگ همراهی می كند.

1401/11/28
|
12:00
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران،«بهارجان» عنوان ویژه برنامه ای است كه جمعه 28 بهمن، با حضور حجت الاسلام پویا مفرد از انتخاب و برگزیده شدن حضرت محمد(ص) به پیامبری و اعمال مخصوص این روز می گوید.
این برنامه به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای حمید رضا رضایی ساعت 22:00 پخش می شود
«عطر گل محمدی» یكی دیگر از ویژه برنامه هایی است كه با حضور استاد محمود شاهرخی (از شاعران معاصر) از جایگاه حضرت رسول اكرم (ص) در شعر و ادب فارسی می گوید.
این برنامه همزمان با روز عید سعید مبعث شنبه 29 بهمن ساعت 8:30 پخش می شود.
اهالی « كوی نشاط» نیز عیدانه ای است را به مناسبت این عید سعید بزرگ برای مخاطبان رادیو ایران تدارك دیده اند، كه روز شنبه 29 بهمن ساعت 9:00 به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی پخش می شود.
«به افق نور» نیز در سالروز مبعث حضرت محمد مصطفی(ص) از هدایت شدن می گوید.این برنامه نیز به تهیه كنندگی حسین معصومی ساعت 11:00 پخش می شود
مسابقه شاد و سرگرم كننده «بازی خند» كه در ایام الله دهه مبارك فجراز رادیو ایران پخش شد، روز 29 بهمن همزمان با سالروز مبعث پیامبربه مرحله پایانی میرسد و فینال این برنامه ساعت 12:40 پخش می شود.
شما می توانید برنامه های رادیو ایران را بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 كیلوهرتز و تارنمای این شبكه به ادرس www.radioiran.ir بشنوید
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع