در نوروز با «بازی خند» فقط بخند

«بازی خند» عیدانه ای دیگر از رادیو ایران است كه از دوشنبه 29 اسفند تا یكشنبه 13فروردین ساعت 20:00 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/01/01
|
10:00
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، زینب برومند تهیه كننده ویژه برنامه «بازی خند» گفت: از قدیم بازی جزء جدا نشدنی مهمانی ها و دورهمی های ما ایرانی ها بوده است.
وی ادامه داد: بازی هایی كه هدفشون برد و باخت و جایزه و رقابت نیست. بلكه فقط بهانه ای هستن برای شادی و خنده و معاشرت بیشتر خصوصا در ایام نوروز.
این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: ما مجموعه ای از این بازی‌ها را در «بازی خند» جمع كرده ایم.
برومند اضافه كرد: «بازی خند» مسابقه ای مفرح و سرگرم كننده
بر پایه بازی های قدیمی و نوستالژیك است كه با فضا سازی دورهمی های خانوادگی و فامیلی گذشته در اعیاد نوروز و با تكیه بر شاد بودن و خندیدن با شعار «هم بازی كن هم بخند» پخش می شود.
این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: در این مسابقه است دو گروه با هم بازی می‌كنند. بازی‌هایی قدیمی و نوستالژیك كه بیشتر در فضاهای خانوادگی در گذشته انجام میشد.هر گروه سرگروهی دارد كه این سرگروه ها از بین هنرمندان طنز كشور انتخاب می شوند و باقی همبازی ها علاقمندان به حوزه صداسازی و دوبله هستند.
گفتنی است اجرای این مسابقه بر عهده اردشیر منظم هنرمند نامدار است و سرگروه ها مصطفی حسینی و آرش میراحمدی هستند.
این تهیه كننده رادیویی یادآور شد : مسابقه شاد «بازی خند» و با شعار «هم بازی كن هم بخند» از از دوشنبه 29 اسفند تا یكشنبه 13فروردین ساعت 20:00 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیمكننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع