خبرنگاران جوان ویژه برنامه رادیو ایران در جوار امام رضا (ع)

ویژه برنامه «بهار جان» كه در دهه كرامت از رادیو ایران پخش می‌شود، از پنجم خرداد تا میلاد با امام رضا (ع) از مشهد الرضا تقدیم مخاطبان می‌شود.

1402/03/06
|
12:40
|

مهدی رستمی مدیر گروه معارف و تاریخ گفت: ویژه برنامه «بهار جان» از پنجم خرداد تا سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) از مشهد مقدس تقدیم علاقه مندان می‌شود.

وی با اعلام این خبر افزود: «بهار جان» نگاهی موشكافانه به مبانی زندگی كریمانه با نظر به مقام حضرت معصومه سلام الله علی‌ها و امام مهربانی‌ها، امام رضا علیه السلام دارد. «بهار جان» به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

رستمی گفت: گروه معارف و تاریخ برای دهه كرامت ویژه برنامه دیگری با نام «با كریمان» نیز تهیه كرده است. «با كریمان» یك قاب رادیویی برای بیان زیباترین لحظه‌های یك خانواده ایمانی و به تصویر كشیدن عظمت مقام خواهر و سپس زن در این خانواده است. در این برنامه تركیبی از كلام علما و جمعی از كارشناسان بهره‌مند خواهیم شد.

«با كریمان» از میلاد حضرت معصومه سلام الله علی‌ها تا جشن میلاد امام خوبی‌ها و مهربانی‌ها امام رضا علیه السلام بعد از خبر ساعت 17:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

دسترسی سریع