جشن میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) در رادیو ایران

رادیو ایران در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی(ع) برنامه های مختلفی را به شرح زیر تدارك دیده است.

1402/11/04
|
08:23
|

برنامه «ایرانشهر» كه از شنبه تا چهارشنبه پخش می شود، چهارشنبه 4 بهمن، همزمان با شب میلاد حضرت علی(ع) از ویژگی های پدرانه میگوید. این برنامه به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای حامد نجم الهدی ساعت 17:50 تقدیم می شود.

ویژه برنامه «پدرانه» چهارشنبه 4 بهمن در شب میلاد با سعادت امام علی(ع) به تهیه كنندگی زینب برومند از سبك زندگی و ویژگی های شخصیتی امام علی(ع) می گوید. این برنامه چهارشنبه 4 بهمن ساعت
19:05 روانه آنتن رادیو ایران می شود.

«راه شب» از پنج شنبه 5 بهمن، همزمان با میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تا شنبه 7 بهمن همزمان با مراسم اعتكاف با اعزام گزارشگر به مساجد مختلف از حال و هوای این مراسم می گوید.
این سه برنامه(راه شب) ویژه مراسم اعتكاف به تهیه كنندگی حسین معصومی، اجرای حسن همایی و محمد نصرآبادی و گزارشگری گیتی محمدی و نوید دانشور سی دقیقه بامداد تقدیم می شود.

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» كه از شنبه تا پنج شنبه به روی آنتن می رود، روز پنج شنبه همزمان با سالروز فرخنده میلاد مولود كعبه با پخش گزارش های مختلف از حال و هوای شهر در این عید بزرگ می گوید. این برنامه این هفته به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی ساعت 6:35 روانه آنتن می شود.
«گوهران» نیز پنج شنبه 5 بهمن، با موضوع عشق به مولا علی(ع) به تهیه كنندگی زهره سربازی و اجرای حسن همایی، ساعت 8:35 تقدیم می شود.

«همای رحمت» فضای شاد و مفرح دارد و در دو قسمت 15 دقیقه ای توسط وحید بیات تهیه شده است. این برنامه ساعت 9:15 و 11:30 روز پنج شنبه به روی آنتن می رود.

«صبح عید با شما» عیدانه اهالی «صبح جمعه باشما» به مناسبت میلاد فرخنده حضرت علی(ع) است كه ساعت 9:30 به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان تقدیم می شود.

«به افق افتاب» نیز از از فضائل اخلاقی و سبك زندگی علوی می گوید این برنامه به تهیه كنندگی زینب برومند و اجرای كیوان همتی ساعت11:50 روز پنج شنبه تقدیم مخاطبان رادیو ایران می شود.

برنامه «گلبانگ» كه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 15:00 به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و اجرای مریم نشیبا تقدیم می شود پنج شنبه 5 بهمن با پخش قطعات شاد این میلاد خجسته را جشن می گیرد.


رادیو ایران پیشاپیش روز ولادت مولاد كعبه علی(ع) را تبریك و شاد باش می گوید


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع