رادیو ایران در سوگ بانوی صبوری

در آستانه پانزدهم رجب، سالروز وفات حضرت زینب (س) رادیو ایران برنامه های مختلفی را به شرح زیر تقدیم می كند.

1402/11/06
|
09:00
|

«خانه دوست اینجاست» جمعه 6 بهمن با رویكرد نقش محوری بانوان (همسر، مادر، فرزند، خواهر) در روحیه بخشی مثل حضرت زینب (س) در تمام مراحل زندگی ساعت 16:45 به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای مهرناز فقیهی و حامد نجم الهدی پخش می شود.

«خورشید نامه» بسته صوتی معارفی است كه در شب شهادت حضرت زیب(س) ، در قالب سخنرانی به ویژگی های شخصیتی این بانوی بزرگ اشاره می‌كند، این برنامه به تهیه كنندگی عبدالله علایی ساعت 22:00 به روی آنتن می‌رود.

«نوبت نوا» سوگواره‌ای است در خصوص وفات حضرت زینب(س) كه به تهیه كنندگی زهره سربازی و اجرای فاطمه میناخانی ساعت 22:30 پخش خواهد شد.

«جام جم» نیز محفل شعرخوانی شاعران درباره حضرت زینب سلام الله علیهاست كه به تهیه كنندگی سیده زهرا صالحی و اجرای حسن همایی ساعت 23:00 پخش می شود.

«اشك زینب اشك» نیز یكی دیگر از ویژه برنامه های رادیو ایران است كه در روز شنبه 7 بهمن همزمان با وفات حضرت زینب(س) ساعت03:00 به ابعاد شخصیت زندگی آن حضرت می‌پردازد.

«آبروی صبوری» نیز در همین روز به تهیه كنندگی وحید بیات و گویندگی حسین همایی ساعت 03:30 به مناسبت گرامیداشت وفات حضرت زینب(س) تقدیم می شود.

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» نیز در همین تاریخ به این مناسبت می پردازد، این برنامه به تهیه كنندگی زهرا قائدی و با اجرای حامد نجم الهدی ساعت 6:35 روانه آنتن می شود.

برنامه اذانگاهی «به افق آفتاب» در همین روز با موضوع صبر و بردباری به تهیه كنندگی عبدالله علایی ساعت 11:50 پخش می شود.

برنامه «باغ ارغوان» نیز نواها و نغمه‌های متناسب با وفات حضرت زینب(س) با اجرای مریم نشیبا و به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی ساعت 15:00 پخش می‌شود.

رادیو ایران پیشاپیش سالروز وفات حضرت زینب (س)، را تسلیت می‌گوید.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع