سفر به پایتخت ایران

«هفته های ایرانی» در هفدهمین سفر استانی، از استان «تهران» و دیدنی ها و شنیدنی های این استان می گوید.

1402/11/07
|
15:23
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، زیبایی و شكوه تهران به عنوان پایتخت كشور عزیزمان ایران بر هیچ كس پوشیده نیست. این كلان شهر دیدنی بناهای تاریخی، جاذبه های گردشگری و مكان های تفریحی و هیجان انگیز بسیاری دارد. تعداد مكان های دیدنی تهران به حدی است كه حتی بسیاری از پایتخت نشینان فرصت بازدید از آن ها را نداشته اند.

برنامه سازان رادیو ایران تلاش می كنند در هفته های ایرانی و معرفی استان «تهران» از زیبایی های تهران و جاذبه های كمتر شنیده شده این استان بگویند .

برخی از جاذبه های دیدنی استان تهران عبارتند از: «پل طبیعت، شاهكاری معماری نوین در بین جاهای گردشگری، برج میلاد از معروف ترین جاذبه های تهران، كاخ گلستان، بازار بزرگ تهران از مهم ترین مكان های گردشگری این استان است، كاخ سعد آباد موزه هنرهای معاصر باغ گیاه شناسی و باغ پرندگان و.....»

در ادامه طرح هفته های فرهنگی رادیو ایران، این هفته از 7 تا 13 بهمن یك هفته روی موج رادیو ایران مسافر استان «تهران» باشید و با مفاخر فرهنگی، جاذبه های دیدنی، این استان بیشتر آشنا شوید.

شایان ذكر است برنامه های مختلف رادیو ایران مثل «سلام صبح بخیر، نمودار، پلاك هشت باغ هنر، ایرانشهر و ورزش ایران و زیر آسمان ایران و ...» در بخش های مختلف از استان «تهران» خواهند گفت.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع