گرامیداشت میلاد حضرت علی اكبر علیه السلام در رادیو ایران

رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اكبر (ع) و روز جوان ویژه برنامه‌های مختلفی به شرح زیر تدارك دیده است.

1402/12/01
|
10:10
|

ویژه برنامه «بهار جان» با موضوع تربیت اسلامی و ادب فرزندی، به تهیه كنندگی حسین معصومی، گویندگی حامد نجم الهدی و با حضور حجت الاسلام مسلم داود نژاد سه شنبه اول اسفند ساعت 22:00 پخش می‌شود.

برنامه «راه شب» چهارشنبه بامداد نیز در بخش های مختلف این میلاد فرخنده را گرامی می دارد.

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» كه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 06:35 پخش می‌شود، چهارشنبه دوم اسفند، همزمان با سالروز میلاد پر بركت حضرت علی اكبر (ع) و روز جوان به این موضوع می‌پردازد. این برنامه به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای آرش احمدی روانه آنتن می‌شود.

برنامه «خانه و خانواده» روز چهارشنبه 2 اسفند به صورت ویژه از نقش جوان در خانواده و همراهی با جوانان می‌گوید. برنامه «خانه و خانواده» این هفته با اجرای بتول و تهیه كنندگی زینب برومند از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 پخش می‌شود.

«به افق نور» برنامه دیگری است كه برای این روز در نظر گرفته شده، این برنامه با موضوع تربیت از منظر اسلام و نقش ادب در پرورش استعداد‌های معنوی در جوانان با مطالعه زندگی و شخصیت حضرت علی اكبرعلیه السلام، به تهیه كنندگی عبدالله علایی ، اجرای میثم نیك نام و حضور حجت الاسلام محمد پویا و علی آقا بابا ساعت 11:50 پخش می‌شود.

برنامه «گلبانگ» با عیدانه‌های شاد و متنوع، ولادت با سعادت حضرت علی اكبر (ع) و روز جوان را گرامی می‌دارد. «گلبانگ» از شنبه تا پنج شنبه با اجرای مریم نشیبا و تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی ساعت 15:00 پخش می‌شود.

برنامه عصر گاهی «ایرانشهر» در روز چهارشنبه 2 اسفند، با موضوع فرصت جوانی، به ولادت حضرت علی اكبر (ع) و روز جوان می‌پردازد. برنامه «ایرانشهر» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و با اجرای حامد نجم الهدی و استاد كمال همنشین از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت 17:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

رادیو ایران پیشاپیش ولادت با سعادت حضرت علی اكبر(ع) و روز جوان را تبریك می گوید

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع