داستان یك انتخاب در «صدای زندگی»

برنامه «صدای زندگی» پنج شنبه ها ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/12/02
|
15:40
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، گلریز وكیلی تهیه كننده برنامه «صدای زندگی» بیان كرد: در برنامه این هفته پنج شنبه سوم اسفند میزبان خانواده «محمد قاسمی» استاد دانشگاه خواهیم شد.

وی ادامه داد: «محمد قاسمی» جانباز 70 درصدی است كه مجمع ازدواج آسان را راه‌اندازی كرده است.

این تهیه كننده رادیویی افزود: دكتر «محمد قاسمی» جانباز جنگ تحمیلی نمونه بارز یك انسان نوع‌دوست و مردمدار است. بیش از هر چیز به استحكام نظام خانواده اهمیت می‌دهد. درست نهادی كه این روزها دشمن با اشاعه رفتارهای ضد‌اخلاقی قصد دارد بنیانش را سست كند.

از این‌رو «قاسمی» همه توان خود را برای فراهم كردن زمینه وصلت دختر و پسرهای جوان به‌كار گرفته و با راه‌اندازی انجمن «ازدواج آسان» گام بزرگی در این راه برداشته است.

وكیلی بیان كرد: در «صدای زندگی» این هفته میزبان خانواده دكتر قاسمی هستیم.

مریم‌سیاح‌البرزی همسر جانباز «محمد قاسمی» می گوید: آن روزها كه ما با هم ازدواج كردیم، هر كس دوست داشت برای حفظ كشور كاری كند. من نمی‌توانستم به جبهه بروم اما با خودم گفتم می‌توانم همسر یك جانباز باشم و آرامش را به او هدیه كنم.» و همراهی با یك جانباز را «انتخاب» كردم.

علاقه مندان برای شنیدن داستان زندگی این زوج موفق می توانند پنج شنبه سوم اسفند شنونده «صدای زندگی» از رادیو ایران باشند. گفتنی است این برنامه به تهیه كنندگی گلریز وكیلی و اجرای فاطمه مینا خانی پنج شنبه ها ساعت 9:00 روانه آنتن رادیو ایران می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع