عملكرد كاركنان آموزش و پرورش بوشهر روی موج رادیو ایران

مدیركل آموزش و پروش استان بوشهر در گفت و گو با رادیو ایران مطرح كرد تغییر مثبت در رویكردها و چرخش‌های تحولی حوزه آموزش و پرورش ضروری است.

1403/01/29
|
12:23
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، در پی طرح «هفته های ایرانی» رادیو ایران و این هفته سفر به استان «بوشهر» علی موحدی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» به تشریح بخشی از فعالیت های آموزش و پروش استان «بوشهر» پرداخت.

وی گفت: استان بوشهر با اسكان بیش از 236 هزار نفر از جامعه بزرگ فرهنگی رتبه چهارم كشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را كسب كرد.

مدیركل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح كرد: هزار و 128 نفر از مرحله مدرسه‌ای به شهرستانی راه یافته‌اند كه در شهرستان‌ها و مناطق از طریق سامانه در نظر گرفته شده ارزیابی شده و رتبه‌های برتر به استان اعلام می‌شود.

وی با قدردانی از تلاش فرهنگیان در عرصه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، خدمات‌رسانی و دیگر عرصه‌ها خاطرنشان كرد: در تشكیل كارگروه پایش بررسی عملكرد، ضمن شناخت و حل موضوعات، نقاط قوت و ضعیف و حركت جهادی برای بهره‌گیری از ظرفیت حداكثری و ارتقای كیفیت برای خدمات بهتر به دانش‌آموزان بررسی می‌شود.

مدیركل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینكه در ایام نوروز 400 مدرسه شامل سه هزار 500 كلاس برای ارائه خدمات اسكان مهمانان نوروزی آماده‌سازی شد گفت: استان بوشهر با اسكان بیش از 236 هزار نفر از جامعه بزرگ فرهنگی رتبه چهارم كشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را كسب كرد.

گفتنی است برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع