سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران در «جهان سیاست»

برنامه «جهان سیاست» چهارشنبه 29 فروردین، همزمان با روز بزرگداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران به بررسی برگزاری رژه ارتش در این روز و سخنرانی حجت الاسلام رییسی می پردازد.

1403/01/29
|
16:21
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «جهان سیاست» گفت: رییس جمهور تصریح كرد كه كوچك ترین تعرضی از سوی رژیم صهیونیستی به خاك ایران به برخوردی سهمگین و شدید با آنها منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در مراسم رژه ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریك روز ارتش، اظهار كرد: ارتش در كنار ملت قرار گرفته و برای دفاع از وطن و تمامیت ارضی و ارزش های انقلاب اسلامی اقدام
می كند. ارتش ما خود را از سایر ارتش های دنیا ممتاز كرده با ویژگی عقیده و ایمان به خدا و اتكال به قدرت الهی.

رییس جمهور كشورمان افزود: ارتش ما ارتش با مهارت و آموزش دیده است. اطلاعات نظامی اش به روز است و این مهارت ارتش ما را ممتاز كرده است. ارتش مجهز به نوآوری ها و فناوری های به روز است. تجهیزاتی كه تا قبل انقلاب اسلامی به دست كشورهای دیگر باید نگهداری می شد، امروز به دست توانای نیروهای مسلح و ارتش ما به روز می شود. استقلال فنی، صنعتی، نظامی و بومی در كشور به بركت تلاش جوانان ما در ارتش، سپاه و نیروهای مسلح پیدا شده است.

ربانی تصریح كرد: در همین خصوص در برنامه «جهان سیاست» میزبان سرتیپ دوم دكتر داوود گلكاریان مشاور فرماندهی نیروزی زمینی ارتش جمهوری خواهیم شد و دراین باره گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «جهان سیاست» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای ناصر صالحی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:30 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع