22 اسفند، سالروز گرامیداشت مقام والای شهدا

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن کاویانی راد در گفت و گو با رادیو ایران گفت: سعی می کنیم که یاد و خاطره شهیدان مانند نهالی در بستر آب و خاک ثبت گردد.

1397/12/20
|
10:05

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید وامور ایثارگران در گفت و گو با برنامه پلاک هشت رادیو ایران به برنامه های بنیاد شهید در روز گرامیداشت شهدا پرداخت و در این باره گفت: بنیاد شهید وامور ایثارگران در راستای تکریم مقام شهید و بزرگداشت سالروز فرمان امام خمینی (ره) بر تاسیس بنیاد شهید و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه هایی را در دستور کار خود قرار داده است. جشن بزرگ شمیم کوثر و تجلیل از مقام والای بانوان جانبازان در روز میلاد حضرت فاطمه (س) از جمله آنها بود.
وی در ادامه به برنامه های دیگر بنیاد شهید نیز اشاره کرد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز درختکاری هر ساله برنامه کاشت نهال را در سراسر کشور به یاد شهدا و با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدا انجام می دهد. با این اقدام سعی می شود یاد و خاطره شهیدان همواره مانند نهالی در بستر آب و خاک ثبت گردد.
برنامه پلاک هشت شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 13:30 بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع