نسل جوان رادیو ایران وامدار پیشکسوتان است

مراسم تقدیر از برگزیدگان رادیو ایران، در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا، در سالن کنفرانس معاونت صدا برگزار شد.

1398/02/30
|
15:42

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت مراسم تقدیر از برگزیدگان رادیو ایران، در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی با حضور مدیر رادیو ایران و مدیران شبکه برگزار شد.
در این مراسم دکتر محمدزاده مدیر شبکه رادیویی ایران ضمن تشکر و قدردانی از برنامه سازان رادیو ایران در خواست کرد که همچنان به تلاش خود برای درخشش رادیو ایران ادامه دهند و به این موفقیت ها بسنده نکنند.
دکتر محمدزاده افزود: من از تک تک برنامه سازان رادیو ایران درخواست دارم در سال رونق اقتصادی برای تحقق این شعار تلاش خود را مضاعف کنند.
محمد زاده ، نقطه قوت جشنواره رادیو را حضور نسل جوان رادیو کنار پیشکسوتان دانست.
در پایان این مراسم از محمد اسماعیل پور تهیه کننده برگزیده برنامه پارسی گویان، حسن همایی گوینده برگزیده راه شب، زهرا قائدی برگزیده بخش مینی فیچر و تهیه کننده برتر مستند، زهره سربازی برگزیده بخش فیچر، مژگان نظری گزارشگر برگزیده برنامه پارسی گویان، علیرضا آزادگان مهر صدابردار برگزیده برنامه صبح جمعه با شما، مرجان پورغلامحسین نویسنده برتر در بخش مقاله نویسی، شهاب شهرزاد کارشناس مجری برتر برنامه کافه هنر، عبدالله علایی تهیه کننده برتر به رنگ خدا، عباس سنجری در بخش موضوعی با برنامه بیا عاشقی را حکایت کنیم، آرمان ستوده در بخش موضوعی چهل سالگی انقلاب و راضیه حسینعلی در بخش موضوعی ایثار فداکاری تقدیر شد.
در بخش دیگری از مراسم از شمسی فضل الهی گوینده و بازیگر پیشکسوت به خاطر اجرای برنامه فرهنگ مردم تقدیر شد.
وی با ذکر خاطره ای از یکی از بستگان خویش که در بستر بیماری افتاده و یکی از تجویز های پزشکان برای او این بوده که به رادیو گوش دهد به اهمیت رادیو در سلامت روح و روان مردم اشاره کرد و اینکه حرف و موسیقی رادیو چقدر در آرامش بخشی جامعه می تواند تاثیر بگذارد.
همچنین در این مراسم از تمام نامزدها و راه یافتگان به مرحله نهایی، آسیه همتی برنامه یک دو صدا، علی پاکزاد، مهوش تکلیف، نوید دانشور و ایمان ساکی دربرنامه نمودار، نسیم رفیعی برنامه یک دو صدا، پرهام تجدد برنامه جشن رویش، گیتی محمدی برنامه نون و نمک و محمد کیانی برنامه مهندس اسکاچ تقدیر و تشکر شد.

دسترسی سریع