در دهمین جشنواره نانو و رسانه دهمین جشنواره نانو و رسانه، رادیو ایران را به عنوان شبکه برتر رادیویی معرفی کرد

در دهمین جشنواره نانو و رسانه، نه تنها راضیه حسینعلی تهیه کننده جوان این شبکه رادیویی مقام اولی را از آن خود کرد بلکه رادیو ایران به عنوان شبکه برتر رادیویی معرفی شد.

1398/05/16
|
18:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ در بخش رسانه های برتر این دوره از جشنواره؛ رادیو ایران، رتبه اول شبکه های رادیویی را کسب کرد و لوح تقدیر این بخش به دکتر محمدجعفر محمدزاده مدیر شبکه رادیویی ایران اعطا شد
در مراسم معرفی جشنواره امسال که با حضور دکتر سعید سرکار دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری و دکتر علی وحدت، ربیس صندوق نوآوری و شکوفایی در سالن همایش صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد ، در بخش صدا از بخش برترین های آثار رسانه ای راضیه حسینعلی از رادیو ایران با اثر« رهاورد» به دلیل همت ویژه به ترویج فناوری نانو و اینکه محصولات تقلبی با نام نانو در بازار عرضه می شود، به عنوان نفر اول برگزیده شد . آرزو مددی با اثر »هوش مشرقی» از رادیو تهران نفردوم شد.
حسینعلی درباره ی برنامه «رهاورد» که به مدت پنج سال است از آنتن شبکه رادیویی ایران پخش می شود،گفت: «رهاورد» مجله علمی پزشکی است که سه سال پشت سر هم در جشنواره های مختلف و در بخش فناوری رتبه آورده است.
بنا به این گزارش در بخش رسانه های برتر این دوره از جشنواره؛ رادیو ایران، رتبه اول شبکه های رادیویی به دلیل ترویج فناوری نانو را کسب کرد و لوح تقدیر این بخش به دکتر محمدجعفر محمدزاده مدیر شبکه رادیویی ایران اعطا شد.

دسترسی سریع