تئاتری ها و تلویزیونی ها در رادیو ایران اجرا می کنند

به گزارش شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده و سردبیر، با اعلام این خبر گفت: مهران رجبی،رضا بنفشه خواه ومحمد یگانه به گروه صبح جمعه پیوستندو در ایام نوروز 99 در ویژه برنامه «صبح عید با شما» حضور خواهند داشت.

1398/12/27
|
15:30

مهران رجبی، بازیگر همیشه خندان سینما و تلویزیون که بازیگری را در سال 1376با بازی در مجموعه تلویزیونی بچه های مدرسه همت آغاز کرد و در سال 1378 با بازی در فیلم سینمایی کودک و سرباز به کارگردانی رضا میرکریمی نخستین کار سینمایی را در کارنامه اش ثبت کرد.
همچنین وی با فیلم بعدی میر کریمی (زیر نور ماه) که آن ایفاگر نقش یک روحانی رئیس حوزه بود مورد توجه همگان و به خصوص منتقدان گردید و پیشنهاد بازی در خانه ای روی آب و از کنار هم می گذریم به وی شد.
از دیگر بازی های رجبی می توان به مجموعه تلویزیونی روزگار قریب، سریال دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد، و فیلم سینمایی اند خلاف که نقش یک زن را ایفا کرد می توان نام برد.
اما رضا بنفشه خواه ، پدر بیژن بنفشه خواه و برادر مرحوم محمود بنفشه خواه مهمان دیگر رادیو ایران در ایام نوروز است.
این هنرمند نخستین کار تئاتری‌اش را با بازی در نمایشنامه‌ای در سال 1342 به کارگردانی مصطفی اسکویی انجام داد.
سپس در تعدادی نمایش از جمله عروسی فیگارو، گرگ‌ها و بره‌ها سی زیف و مرگ، روغن نهنگ و تانیا بازی کرده است. و در سال 1360 نیز در نمایش سرود سرخ برادری ظاهر شد که نخستین کار تئاتری او پس از انقلاب است. در اواخر سال 1362 در نخستین تجربه تلویزیونی‌اش مخمصه بازی کرد که در نوروز 1363 از تلویزیون پخش شد. در سال 1363با بازی در فیلم مکافات وارد سینما شد.
و اخرین شگفتانه صبح عید با شما در ایام نوروز محمد یگانه بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.
از مهم‌ترین آثار محمد یگانه می‌توان به بازیگری در سریال شهرزاد 1، سریال مختارنامه و سریال شهرزاد 2اشاره کرد. وی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1366 در سریال نفت پر به کارگردانی محمدرضا پاسدار بازی کرده است.
تهیه کننده و سردبیر برنامه پر مخاطب صبح عید با شما ادامه داد: در ویژه برنامه نوروزی هر روز تعدادی از هنرمندان برنامه به صورت زنده در خدمت مردم هستند
وی افزود: قصد داریم سه مهمان ویژه یعنی مهران رجبی و رضا بنفشه خواه و محمد یگانه را در برنامه حفظ کنیم و زین پس به خانواده بزرگ صبح جمعه با شما ملحق شوند.
قدوسیان تصریح کرد: از آنجایی که امسال نوروز خلاف سال های گذشته با توجه به شیوع بیماری کرونا باید در خانه بمانیم، این مهم، وظیفه برنامه سازان رادیویی را سنگین تر کرده است، چرا که باید با خلق برنامه های شاد و مفرح زمانی را که مخاطبان بیشتر در خانه هستند و از رادیو استفاده می کنند به بهترین شکل پر کنند.
از همین جهت عوامل برنامه صبح عید با شما از چهارشنبه 28 اسفند با ویژه برنامه ای شاد و مفرح را هر روز ساعت 9:30صبح مهمان نوروزی خانه های شما می کنند.

دسترسی سریع