آغاز دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) در رادیو ایران

رادیو ایران در آستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت ویژه برنامه های «حرفی از نام تو»، «خانه و خانواده»، و «به افق نور» را تقدیم می کند.

1400/03/20
|
13:39

به گزارش شبکه رادیویی ایران دهه کرامت یازده روز ابتدایی دهه اول ماه ذی‌القعده است که همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) در 1 ذی‌القعده آغاز و با ولادت برادرش امام رضا(ع) در 11 ذی‌القعده پایان می‌یابد.
رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) ویژه برنامه های زیر را تقدیم می کند :
- برنامه «حرفی از نام تو» با موضوع تحکیم روابط خانوادگى و نقش دختر و خواهر در خانواده با الگو پذیرى از حضرت معصومه (س) و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد فرخى و حجت الاسلام قادرى جمعه 21 خرداد بعد از خبر ساعت 23:00 پخش می شود.
- «خانه و خانواده» شنبه 22 خرداد، مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، با حضور دکتر علی صدرا، روانشناس و مشاور خانواده، از شیوه های صحیح رفتار در خانواده با دختران می گوید.«خانه و خانواده» این هفته به تهیه کنندگی متین السادات فیروزی و اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 پخش می شود.
- «به افق نور» شنبه 22 خرداد، در سالروز ولادت حضرت معصومه (س) ، در مورد پاکی در زندگی و آثار آن در رفتار و گفتار و کردار می گوید، همچنین حجت الاسلام کثیری پیرامون شخصیت حضرت معصومه (س) به عنوان الگوی پاکی می گوید. «به افق نور» به تهیه کنندگی عبدالله علایی و اجرای حسن همایی ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.


دسترسی سریع