نماینده آبدانان، دره شهر، دهلران در رادیو ایران: نگاه مسئولان کشوری به استان ایلام، باید تغییر یابد

بهزاد علیزاده گفت: استان ایلام با 435 کیلومتر مرز مشترک با عراق و برخورداری از فرصت های بی بدیل در حوزه گاز، نفت، آب، خاک و گردشگری، نیاز به دیده شدن دارد.

1400/07/03
|
12:00

به گزارش شبکه رادیویی ایران، بهزاد علیزاده نماینده ایلام (آبدانان، دره شهر، دهلران) در گفت و گوی اختصاصی با علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران درباره سفر رییس جمهور به استان ایلام گفت: رییس جمهور روز گذشته جمعه دوم مهر در بدو ورود ابتدا به گلزار شهدا شهر ایلام رفت و سپس جهت بازدید از پروژه سامانه گردشگری به مهران سفر کرد و در ادامه سفر نیز به دیدار نخبگان و خانواده های شهدا رفت.

وی در ادامه به سفر نمایندگان ویژه رییس جمهور به شهرستان های مختلف استان اشاره کرد و گفت: حوزه جنوبی استان ایلام شامل شهرهای آبدانان، دره شهر، دهلران است، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی در سفر به بدره 22 پروژه را بازدید کرد و در عصر همان روز نیز دکتر عین الهی وزیر بهداشت در سفر به دهلران با خانواده شهید مدافع سلامت دیدار کرد.

نماینده ایلام خاطر نشان کرد: بخش های جنوبی استان ایلام که با مرکز استان فاصله زیادی دارند در حوزه سلامت به لحاظ نیروی انسانی، تجهیزات و فضای فیزیکی با مشکلات زیاد مواجه هستند، وزیر بهداشت برای حل مشکلات این منطقه قول مساعد داد.

نماینده مردم آبدانان، دره شهر، دهلران در مجلس گفت: استان ایلام با 435 کیلومتر مرز مشترک با عراق، و برخورداری از فرصت های بی بدیل در حوزه گاز، نفت، آب، خاک و گردشگری، نیاز به دیده شدن دارد. این دیده شدن ظرفیت ها را شکوفا خواهد کرد.

دسترسی سریع