تدارک رادیو ایران در سالروز شهادت امام رضا(ع)

رادیو ایران ،ویژه برنامه‌هایی را برای سالروز شهادت امام رضا (ع) تدارک دیده است و مخاطبان علاقه‌مند، می‌توانند با «حرفی از نام تو » شنونده خاطرات خادمان افتخاری حرم امام رضا(ع) باشند.

1400/07/14
|
11:00

به گزارش شبکه رادیویی ایران، ویژه برنامه‌های مختلفی همچون « خانه دوست اینجاست»،«ایوان آیینه» ،« دور عاشقان»، «حرفی از نام تو»،«به نام عشق،«به افق نور» و «نور هشتم، » برای پخش تدارک دیده شده است .
« خانه دوست اینجاست » با موضوع امامت امام رضا(ع) به تهیه کنندگی حسین معصومی و با اجرای بتول نجفی و با حضور حجت الاسلام هادی اتابکی سیزدهم و چهاردهم مهر بعد از خبر ساعت 17:00پخش می شود.
ویژه برنامه «ایوان آیینه » با بهره گیری از حدیث سلسلةالذهب چهارشنبه 14 مهر ساعت 20:00 شنیده می شود.
«دور عاشقان» با حضور حجت الاسلام پویا و اجرای حسن همایی 14 مهر بعد از خبر ساعت23:00 به نشانه های واقعی یک مومن می پردازد.
«حرفی از نام تو» پنج شنبه 15 مهر ساعت 8:30 با خادمین افتخاری حرم امام رضا(ع) گفت و گو می کند.
«به نام عشق» با محوریت زندگی امام رضا(ع) با حضور حجت الاسلام آتشکار و با اجرای حامد نجم الهدی و فاطمه حاتمی به تهیه کنندگی مرضیه طبرستانی پنج شنبه 15 مهر ساعت 9:00 پخش می شود.
«به افق نور» با حضور حجت الاسلام وحیدی و حجت الاسلام سعیدیان به تهیه کنندگی عبدالله علایی و اجرای حسن همایی 15 مهر ساعت 11:15 نگاهی به سیره امام رضا(ع) دارد.
«نور هشتم» 15 مهر ساعت12:40 به پخش مداحی و نوحه در شهادت امام رضا(ع) می پردازد.
همچنین مخاطبان می توانند برای شنیدن آرشیو این برنامه ها به سایت رادیو ایران www.radioiran.ir مراجعه کنند.

دسترسی سریع