با رادیو ایران: تدارک رادیو ایران در آغاز ولایت امام زمان (عج(

رادیو ایران ویژه برنامه های مختلفی را در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج) تدارک دیده است.

1400/07/22
|
08:04

به مناسبت شهادت امام حسن عسگری(ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج) ویژه برنامه های «باغ ارغوان، خانه دوست اینجاست، دور عاشقان،حرفی از نام تو، به نام عشق، و در همین نزدیکی» روی موج رادیو ایران می رود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، «باغ ارغوان» با اجرای مریم نشیبا و به تهیه کنندگی ندا حاجی اسماعیلی پنج شنبه 22 مهر با نگاه مذهبی و اتحاد ملی به موسیقی ها و نواهای آیینی، ساعت 15:00 پخش می شود.
«خانه دوست اینجاست» 22 و 23 مهر ماه با موضوع چگونه زینت امام زمان(عج) باشیم بر پایه حدیثی از امام حسن عسگری علیه السلام و با حضور حجت الاسلام آقا بابا و به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای فاطمه میناخانی ساعت 17:00 شنیده می شود.
با کارشناسی احمد صادقی «دور عاشقان» به موضوع سخاوت و بخشندگی امام حسن عسگری و کمک آن امام به مردم می پردازد این برنامه بعد از خبر ساعت22:00 پخش می شود.
«به نام عشق » جمعه 23 مهر با موضوع شناخت مفهوم غیبت و گرفتن بیعت از ولی الله با حضور حجت الاسلام آتشکار و به تهیه کنندگی مرضیه طبرستانی و اجرای حمیدرضا رضایی و فاطمه حاتمی ساعت 9:00 صبح شنیده می شود.
«به همین نزدیکی» از جایگاه امام زمان (عج )به عنوان ولی و پدر معنوی مسلمانان می گوید.این برنامه با حضور حجت الاسلام دکتر علی صدیقی و به تهیه کنندگی کیاناز کاوه و اجرای حامد نجم الهدی بعد از خبر ساعت 23:00 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم کننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع