نائب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس امیدواریم میزان مرگ و میر ناشی از كرونا به زودی به صفر برسد

نائب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: زمانی از نوع شدید بیماری كرونا زمانی دور خواهیم شد كه در كنار تزریق دو دوز واكسن، شیوه نامه های بهداشتی را نیز به شكلی كامل رعایت كنیم.

1400/08/29
|
15:02
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سید جلیل میر محمدی میبدی نائب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گوی اختصاصی با علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران به آخرین وضعیت شیوع كرونا در كشور پرداخت و گفت: واكسینه شدن 82 درصد مردم توانسته میزان ابتلا و موارد بستری را تا حد قابل ملاحظه ای كاهش دهد.

وی در ادامه افزود: هر چند مرگ یك نفر نیز اتفاق تلخ و بسیار تاسف بار است اما اینكه امروز میزان مرگ و میر از 700 نفر به 100 نفر رسیده، تاثیر مثبت واكسیناسیون را نشان می دهد.

نائب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینكه امیدواریم به زودی میزان مرگ و میر ناشی از كرونا به صفر برسد، از لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی صحبت كرد و گفت: واكسیناسیون هر چند تاثیر بسزایی در كاهش میزان ابتلا به كرونا دارد اما این تاثیر صددرصدی نیست، در واقع زمانی از نوع شدید بیماری كرونا زمانی دور خواهیم شد كه در كنار تزریق دو دوز واكسن، شیوه نامه های بهداشتی را نیز به شكلی كامل رعایت كنیم.

دسترسی سریع