نائب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس امیدواریم میزان مرگ و میر ناشی از کرونا به زودی به صفر برسد

نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: زمانی از نوع شدید بیماری کرونا زمانی دور خواهیم شد که در کنار تزریق دو دوز واکسن، شیوه نامه های بهداشتی را نیز به شکلی کامل رعایت کنیم.

1400/08/29
|
15:02

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سید جلیل میر محمدی میبدی نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گوی اختصاصی با علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران به آخرین وضعیت شیوع کرونا در کشور پرداخت و گفت: واکسینه شدن 82 درصد مردم توانسته میزان ابتلا و موارد بستری را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش دهد.

وی در ادامه افزود: هر چند مرگ یک نفر نیز اتفاق تلخ و بسیار تاسف بار است اما اینکه امروز میزان مرگ و میر از 700 نفر به 100 نفر رسیده، تاثیر مثبت واکسیناسیون را نشان می دهد.

نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه امیدواریم به زودی میزان مرگ و میر ناشی از کرونا به صفر برسد، از لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی صحبت کرد و گفت: واکسیناسیون هر چند تاثیر بسزایی در کاهش میزان ابتلا به کرونا دارد اما این تاثیر صددرصدی نیست، در واقع زمانی از نوع شدید بیماری کرونا زمانی دور خواهیم شد که در کنار تزریق دو دوز واکسن، شیوه نامه های بهداشتی را نیز به شکلی کامل رعایت کنیم.

دسترسی سریع