سخنگوی كمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با رادیو ایران: کشور برای رهایی از مشکلات اقتصادی نیازمند برنامه ریزی اساسی است

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:فعالیت ستاد تنظیم بازار، قیمت گذاری دستوری، نظارت سازمان تعزیرات حکومتی و پرداخت یارانه مسکن های ظاهری هستند که به صورت سطحی و کوتاه مشکل را رفع می کنند.

1400/09/09
|
09:52

به گزارش شبکه رادیویی ایران، غلامرضا مرحبا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گوی اختصاصی با علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران به مشکلات معیشتی مردم پرداخت و گفت: سیاست ها و زیربنای اقتصادی باید به نحوی پیش رود که خروجی آن سبب بهبود وضعیت اقتصادی، کنترل تورم و افزایش درآمد شود.

وی در ادامه افزود: فعالیت ستاد تنظیم بازار، قیمت گذاری دستوری، نظارت سازمان تعزیرات حکومتی و پرداخت یارانه مسکن های ظاهری هستند که به صورت سطحی و کوتاه مشکل را رفع می کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کشور برای رهایی از مشکلات اقتصادی نیازمند برنامه ریزی اساسی است، افزود: اگر اقتصاد کشور درست برنامه ریزی شود در آینده شاهد افزایش قدرت خرید مردم، بالا رفتن درآمد و بهبود معیشت مردم خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم اگر بخواهد در حوزه اقتصاد سیاست و برنامه های دولت های پیشین را ادامه دهد، بهبودی در وضعیت اقتصاد به وجود نخواهد آمد.

دسترسی سریع