مجتبی خورشیدی در گفت و گو با رادیو ایران: شور و هیجان مسابقات با حضور تماشاگران امکانپذیر است

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: منتظر مجوز وزارت بهداشت و مسئولین ذی‌ربط هستیم در صورت صدور مجوز بازی ایران و عراق با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

1400/11/04
|
13:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مجتبی خورشیدی» سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در برنامه «ورزش ایران» رادیو ایران درباره لیست و حضور نفرات در اردوی تیم ملی گفت: اگر جواب تست بازیکنانی که در هتل حاضر شدند منفی باشد،تمرین ها آغاز می شود، ما امید داریم بازیکنان‌مان و همه مردم دنیا در صحت و سلامت باشند و برای کسی مشکلی پیش نیاید.

وی در ادامه با بیان اینکه لیست تیم ملی چندان تغییراتی نداشته و فقط شهاب زاهدی به آن افزوده شده است، گفت: مهدی مهدی پور و امیرحسین حسین زاده نیز که نام‌شان به دلیل کرونا خط خورده برای بازی اول قطعا نمی‌توانند حضور داشته باشند؛ حضور این بازیکنان در بازی برای امارات بستگی به نظر سرمربی دارد.

خورشیدی بخش دیگر صحبت هایش را به حضور تماشاگران در ورزشگاه اختصاص داد و گفت: منتظر مجوز وزارت بهداشت و مسئولین ذی‌ربط هستیم در صورت صدور مجوز بازی تیم ملی با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد
خورشیدی افزود: تماشاگران هیجان و شور به بازی ها می دهند امیدواریم مسابقات با حضور آنان برگزار شود.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش آیا حضور اینفانتینو در ایران قطعی شده است یا خیر؟ گفت حضور اینفانتینو رئیس فیفا هنوز قطعی نیست؛ منتظر خبر اعلام از سوی او هستیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در پایان با ابراز تشکر از همه مردم ایران بابت همه حمایت ها گفت: امیدوارم تیم ملی ایران در در چهار بازی باقی‌مانده با قدرت ظاهر شود.

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:05 با اجرای «ایمان آرزه» و «حسین معتمد هاشمی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع