ویژه برنامه های رادیو ایران درآستانه شهادت امام موسی كاظم(ع)

رادیو ایران به مناسبت شهادت امام موسی الكاظم (ع) برنامه های «باغ ارغوان» ، «خانه دوست اینجاست»، «زندانی عشق» و «سرچشمه»، «دور عاشقان»،«حرفی از نام تو» و «به افق نور» را تدارك دیده است.

1400/12/07
|
11:19
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام موسی كاظم(علیه السلام) است ، به همین مناسبت رادیو ایران ویژه برنامه های مختلفی را تقدیم می كند.
«باغ ارغوان» با پخش مداحی به تهیه كنندگی ندا حاج اسماعیلی و اجرای مریم نشیبا در 7 و 8 اسفند ماه ساعت 15:00 تقدیم علاقه مندان می شود
«خانه دوست اینجاست» با موضوع شاخصه ها و ویژگی های اجابت دعا 7 و 8 اسفند ماه، براساس حدیثی از امام موسی كاظم علیه السلام بعد از خبر ساعت 17:00 پخش می شود.
«زندانی عشق» ویژه برنامه دیگری است در خصوص شهادت حضرت امام موسی كاظم(ع) است كه 7 اسفند ساعت 20:00 پخش می شود.
«سرچشمه» با موضوع خوش اخلاقی و دوری از خود پسندی 7 و 8 اسفند به تهیه كنندگی زینب برومند و با اجرای حسن همایی ساعت 21:45 پخش می شود.

«دور عاشقان» شنبه 7 اسفند با موضوع فرو خوردن خشم كه یكی از ویژگی های امام موسی كاظم (ع) است با حضور حجت الاسلام مهدی حائری زاده بعد از خبر ساعت 23:00 از رادیو ایران پخش می شود.
«حرفی از نام تو» با موضوع سخنی از امام موسی كاظم(ع) در زمینه خودشناسی با حضور حجت الاسلام علی رضا سعیدیان در سالروز شهادت امام موسی كاظم (ع) یكشنبه 8 اسفند ساعت 10:00 پخش می شود
«به افق نور» با حضور حجت الاسلام آتشكار و حجت الاسلام محمدحسین زارعی از فرهنگ توسل می گوید.
«به افق نور» به تهیه كنندگی مرضیه طبرستانی و با اجرای حمید رضا رضایی یكشنبه 8 اسفند ساعت 11:40 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع