دست اندرکاران رادیو بودجه مناسبی را در اختیار سازندگان آثار مستند قرار دهند

محمد رحمان نظام اسلامی گفت: ساخت و تولید آثار مستند زمان و تلاش زیادی را می طلبد، هنرمندانی که در این حوزه فعالیت می کنند به حمایت های جدی نیازمند هستند.

1401/03/03
|
15:25

جشنواره رادیویی «پژواک» روز دوشنبه، دوم خرداد ماه با حضور وحید جلیلی قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما، علی بخشی زاده معاون صدای صداوسیما، شاهید مظفری قائم مقام معاونت صدا، پیشکسوتانی همچون عذرا وکیلی، محمداسماعیل براری، محمد رحمان نظام اسلامی، مهدی فوادیان، عباس سنجری، احمد طبعی، حمید منوچهری، علیرضا محمدی و جمعی از مدیران و برنامه سازان و مستند سازان شبکه های مختلف رادیویی و مراکز استان ها برگزار شد.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده و چهره آشنای رادیو و تلویزیون در گفت و گو با مهران حبیبی گزارشگر رادیو ایران درباره این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره ای نظیر پژواک برای تولیدات مستند مسیر، و خط و راهنماست، جشنواره پژواک حرکت ارزشمندی را در این حوزه انجام داده است.

نظام اسلامی که از شخصیت های تاثیر گذار در جبهه و جنگ بوده، در ادامه به اهمیت تولیدات مستند در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بهره بردن از خلاقیت و انگیزه مناسب برای رساندن مفاهیم در قالب طرح ها و شیوه های جدید و تازه، در دوران دفاع مقدس جلوه خوبی پیدا کرد.

وی خاطر نشان کرد: ساخت و تولید آثار مستند زمان و تلاش زیادی را می طلبد، هنرمندانی که در این حوزه فعالیت می کنند به حمایت های جدی نیازمند هستند.

دسترسی سریع