دست اندركاران رادیو بودجه مناسبی را در اختیار سازندگان آثار مستند قرار دهند

محمد رحمان نظام اسلامی گفت: ساخت و تولید آثار مستند زمان و تلاش زیادی را می طلبد، هنرمندانی كه در این حوزه فعالیت می كنند به حمایت های جدی نیازمند هستند.

1401/03/03
|
15:25
|

جشنواره رادیویی «پژواك» روز دوشنبه، دوم خرداد ماه با حضور وحید جلیلی قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما، علی بخشی زاده معاون صدای صداوسیما، شاهید مظفری قائم مقام معاونت صدا، پیشكسوتانی همچون عذرا وكیلی، محمداسماعیل براری، محمد رحمان نظام اسلامی، مهدی فوادیان، عباس سنجری، احمد طبعی، حمید منوچهری، علیرضا محمدی و جمعی از مدیران و برنامه سازان و مستند سازان شبكه های مختلف رادیویی و مراكز استان ها برگزار شد.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده و چهره آشنای رادیو و تلویزیون در گفت و گو با مهران حبیبی گزارشگر رادیو ایران درباره این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره ای نظیر پژواك برای تولیدات مستند مسیر، و خط و راهنماست، جشنواره پژواك حركت ارزشمندی را در این حوزه انجام داده است.

نظام اسلامی كه از شخصیت های تاثیر گذار در جبهه و جنگ بوده، در ادامه به اهمیت تولیدات مستند در دوران دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: بهره بردن از خلاقیت و انگیزه مناسب برای رساندن مفاهیم در قالب طرح ها و شیوه های جدید و تازه، در دوران دفاع مقدس جلوه خوبی پیدا كرد.

وی خاطر نشان كرد: ساخت و تولید آثار مستند زمان و تلاش زیادی را می طلبد، هنرمندانی كه در این حوزه فعالیت می كنند به حمایت های جدی نیازمند هستند.

دسترسی سریع