باشگاه خبرنگاران جوان ویژه برنامه‌های رادیو ایران در عید مبعث

همزمان با فرارسیدن عید مبعث، رادیو ایران با ویژه برنامه‌های بهار جان، عطر گل محمدی، كوی نشاط، به افق نور و بازیخند مخاطبان را همراهی می‌كند.

1401/12/01
|
10:29
|

«بهارجان» عنوان ویژه برنامه‌ای است كه جمعه 28 بهمن، با حضور حجت الاسلام پویا مفرد از انتخاب و برگزیده شدن حضرت محمد (ص) به پیامبری و اعمال مخصوص این روز می‌گوید.

این برنامه به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای حمیدرضا رضایی ساعت 22 پخش می‌شود.

«عطر گل محمدی» یكی دیگر از ویژه برنامه‌هایی است كه با حضور استاد محمود شاهرخی (از شاعران معاصر) از جایگاه حضرت رسول اكرم (ص) در شعر و ادب فارسی می‌گوید.

این برنامه همزمان با روز عید سعید مبعث ساعت 8:30 پخش می‌شود.

اهالی «كوی نشاط» نیز عیدانه‌ای است كه به مناسبت این عید سعید برای مخاطبان رادیو ایران تدارك دیده شده و روز شنبه 29 بهمن ساعت 9 به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی پخش می‌شود.

«به افق نور» نیز در سالروز مبعث حضرت محمد مصطفی (ص) از هدایت شدن می‌گوید. این برنامه نیز به تهیه كنندگی حسین معصومی ساعت 11 پخش می‌شود.

مسابقه شاد و سرگرم كننده «بازیخند» كه در ایام الله دهه مبارك فجر از رادیو ایران پخش شد، روز 29 بهمن همزمان با سالروز مبعث پیامبر به مرحله پایانی می رسد و فینال این برنامه ساعت 12:40 پخش می‌شود.

شما می‌توانید برنامه‌های رادیو ایران را بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج‌ ای ام ردیف 558 كیلوهرتز و تارنمای این شبكه به آدرس www.radioiran.ir بشنوید.

دسترسی سریع