خبرگزاری فارس بازگشت «سلام؛ صبح بخیر» به رادیو

این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 تا 8 از رادیو ایران موج FM ردیف 90 مگاهرتز و موج AM ردیف 558 کیلوهرتز پخش می‌شود.

1397/07/08
|
10:33

غلامرضا بحیرایی مدیر گروه ایران و جامعه از تغییر نام برنامه صبحگاهی شبکه رادیویی ایران خبر داد.
بحیرایی گفت: تغییر و تحول در جهت ارتقاء سطح برنامه‌ها و رضایت بیشتر شنوندگان همواره یکی از اهداف برنامه‌سازی در رادیو ایران بوده است، به همین منظور کار بررسی و ارزیابی برنامه‌های شبکه رادیویی ایران از ابتدای سال 97 به صورت جدی مورد توجه قرار گرفت و در این میان، برنامه صبح گاهی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
بحیرایی افزود: توجه بیشتر به شهرستان‌ها، تدارک بخش‌های جدید نظیر بخش مطبوعات و انعکاس به موقع اطلاعات صبحگاهی در کنار تعامل بیشتر با مخاطبان از عمده این تغییرات است.
مدیر گروه جامعه رادیو ایران گفت: استفاده از ظرفیت ایرانیاران یا همان شبکه مردمی گزارشگران رادیو ایران فرصت خوبی است برای انعکاس صدای همه ایرانیان و رادیو ایران را یک گام دیگر به تحقق شعار خود یعنی «ایران را بشنویم» نزدیک‌تر می‌کند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: از آنجا که شنوندگان رادیو ایران بعد از گذشت سال‌ها هنوز برنامه صبح گاهی را با نام قدیمی آن یعنی «سلام؛ صبح بخیر» می‌شناسند با موافقت مدیر رادیو ایران آقای محمدزاده؛ قرار شد تا نام برنامه به نام قدیمی و خاطره انگیز آن یعنی «سلام؛ صبح بخیر» باز گردد.
این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 تا 8 از رادیو ایران موج FM ردیف 90 مگاهرتز و موج AM ردیف 558 کیلوهرتز پخش می‌شود.

دسترسی سریع