خبرگزاری بین المللی قرآن رونمایی از باشگاه مخاطبان «پلاک هشت» رادیو ایران با محوریت دفاع مقدس

باشگاه مخاطبان «پلاک هشت» در شبکه رادیو ایران، رونمایی شد.

1397/07/08
|
10:45

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی، محمدجعفر محمدزاده؛ مدیر شبکه رادیو ایران امروز شنبه 7 مهر با حضور در برنامه «پلاک هشت» این شبکه رادیویی گفت: راه‌اندازی باشگاه مخاطبان فصل جدیدی از تعامل رادیو با مردم است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره قهرمانان 8 سال جنگ تحمیلی، گفت: رادیو ایران که در گذشته، به خصوص تنها رسانه کشور بوده و در دوران دفاع مقدس نقش مهم و منحصر به فردی را ایفا کرده است، در حال حاضر همواره وظیفه خود داند در حوزه دفاع مقدس برنامه‌هایی را به صورت روزانه و هفتگی تولید کند. «پلاک هشت» در زمره این برنامه‌ها قرار دارد.

وی در ادامه به باشگاه مخاطبان اشاره کرد و گفت: از آغاز دوره تصدی‌ام در رادیو ایران همواره خواسته‌ایم رسانه یکسو نباشیم از این جهت در راستای افزایش تعامل با مخاطبان تلاش‌های فراوان کرده‌ایم. راه‌اندازی باشگاه مخاطبان فصل جدیدی از تعامل رادیو با مردم است.

وی با بیان اینکه همه کسانی که علاقه‌مند به فرهنگ مقاومت و پایداری هستند می‌توانند عضو این باشگاه شوند، گفت: این افراد می‌توانند تمامی آثار خود را از اعم از صوت، عکس، نوشته و شعر را ارسال کنند و بخشی که جنبه شنیداری و نوشتاری دارد در این برنامه پخش می‌شود و بخش دیداری آثار در سایت رادیو ایران و دیگر شبکه‌های مجازی با نام صاحب اثر باز نشر خواهد شد.

در پایان این مراسم رونمایی از باشگاه مخاطبان پلاک هشت با حضور تنی چند از مدیران رادیو ایران در استودیو پخش برگزار شد.

دسترسی سریع