باشگاه خبرنگاران گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد صادق عبداللهی در «این جمعه با شما»

برنامه «این جمعه با شما» جمعه 27 مهر با حضور دوستان و نزدیکان و همکاران زنده یاد صادق عبداللهی ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

1397/07/28
|
10:06

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جمعه 27 مهر برنامه «این جمعه با شما» با حضور دوستان و نزدیکان و همکاران زنده یاد صادق عبدالهی ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

ساجد قدوسیان تهیه کننده گفت:صادق عبداللهی در شمار قله‌های نویسندگی در رادیو و از نامداران طنز کشور بود که به دلیل طنزهایش در رادیو نام آور شد و به شهرت رسید، سبک صادق عبداللهی در نویسندگی، زنده نویسی بود یعنی نویسنده‌ای که با حضور در استودیوی پخش، نیاز‌های محتوایی برنامه را فوری برآورده می‌کرد. او حتی در برنامه پر آیتم «صبح جمعه با شما» هم با همین سبک نویسندگی می‌کرد.

وی افزود: از آنجایی که برنامه به صورت زنده پخش می‌شود، مخاطبان و دوستداران زنده یاد صادق عبد اللهی می‌توانند در طول برنامه با شماره‌های پخش رادیو ایران تماس بگیرند و در این گرامیداشت همراه «این جمعه با شما» باشند.

گفتنی است؛«این جمعه با شما» در ایام محرم و صفر جایگزین صبح جمعه با شما شده و توسط همان گروه و به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان تولید می‌شود.

دسترسی سریع