نمایندگان فوتبال ایران مطالبات را با زبان حقوقی و ورزشی بیان کنند

سردبیر بخش ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: نمایندگان ایران به هیچ عنوان برگزاری بازی در خارج از خانه را بدون حضور تماشاگر نمی پذیرند.

1398/11/02
|
13:56

خبرهای رسیده حاکی از آن است که مدیران عامل چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو امشب چهارشنبه دوم بهمن راهی مالزی می شوند تا در ارتباط با بحث میزبانی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا جلسه‌ای با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محسن عسیمی کارشناس ورزشی و سردبیر بخش ورزشی خبرگزاری تسنیم در برنامه «ورزش ایران» گفت: با توجه به شرایط موجود و ادله نه چندان محکم فدراسیون فوتبال آسیا، نمایندگان ایرانی می توانند از جلسه موفق بیرون آیند اگر مطالبات خود را با زبان حقوقی و ورزشی بیان کنند.
وی در ادامه به وضعیت بلاتکلیف دو باشگاه استقلال و شهر خودرو اشاره کرد و افزود: خبرهای رسیده نمی تواند صحت داشته باشد چرا که نمایندگان ایران به هیچ عنوان برگزاری بازی در خارج از خانه را بدون حضور تماشاگر نمی پذیرند.
سردبیر بخش ورزشی خبرگزاری تسنیم در بخش دیگر صحبت هایش همچنین خاطر نشان کرد: باید امیدوار بود جلسه نمایندگان ایران با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در روز پنج شنبه سوم بهمن با موفقیت به پایان رسد و تاخیر در روند بازی ها شرایط را برای میزبانی دوباره کشورمان فراهم سازد.

دسترسی سریع