با همت رادیو ایران اختتامیه پویش ملی «حمت» برگزار می شود

اختتامیه پویش ملی «حمت» با حضور دکتر «محمدمهدی هادوی» معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس مرکز ساخت داخل و دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی برگزار می شود.

1398/11/06
|
15:26

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ همزمان با هفتمین روز بهمن ماه سال جاری نخستین پویش ملی «حمت» ( حامیان مردمی تولید) با هدف معرفی الگوهای موفق فعالیت های اقتصادی و با حضور «حمید شاه آبادی» معاون صدای رسانه ملی و «محمدمهدی هادوی» معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و دیگر میهمانان این برنامه؛ «حاتم شاه کرمی» معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، «محمد حیدری» جانشین رئیس بسیج اصناف کشور ، و مسئولان دولتی ، مدیران شبکه های رادیویی و جمعی از فعالان حوزه تولید برگزار می شود.
در این همایش الگوهای موفق فعالیت‌های اقتصادی که از طریق برنامه‌های رادیو ایران شکل گرفته‌اند به مردم معرفی می شوند. البته تجلیل از فعالان اقتصادی پویش رونق تولید و فعالان رسانه‌ای حوزه اقتصاد که در سایر شبکه‌های رادیویی تلاش می‌کنند هم در دستور کار قرار دارد.
این اختتامیه، روز دوشنبه 7 بهمن 1398، در استودیو شماره یک ساختمان شهدای رادیو برگزار می شود که این مراسم به طور زنده از رادیو ایران از ساعت 10:00 بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع