ایسنا قطار «یک دو صدا» به ایستگاه بازیگری رسید

فصل نهم مسابقه استعدادیابی «یک دو صدا» پس از شناخت نفرات نهایی خود در رشته‌های گویندگی، خوانندگی و قصه گویی از شنبه 8 خرداد، بخش بازیگری را آغاز می‌کند

1400/03/08
|
11:12

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از شبکه رادیویی ایران، فصل نهم «یک دو صدا» در چهار رشته گویندگی، خوانندگی، قصه گویی و بازیگری طراحی شده که قرار است نفرات برتر این رشته‌ها در مرحله نهایی فصل نهم در کنار هم به رقابت بپردازند.

ساجد قدوسیان تهیه کننده جدید برنامه «یک دو صدا» گفت: نفرات برتر سه بخش گویندگی، قصه گویی و خوانندگی در زمان تهیه کنندگی مهدی ساعی مشخص شدند. از 8 خردادماه بخش بازیگری را آغاز می‌کنیم. بیش از 140 نفر در این رشته ثبت نام کرده اند که خود را به میزان قضاوت داوران این بخش می‌سپارند.

تهیه کننده برنامه «یک دو صدا» درباره چینش هیأت داوران اضافه کرد: در چینش هیئت داوران 2 بازیگر از 2 برنامه رادیو ایران، به نام عباس محبی از برنامه «صبح جمعه با شما» و مینا نوروزی فرد از برنامه «کوی نشاط» انتخاب شدند و فلور نظری که از بازیگران و مدرسین دانشگاه در حوزه بازیگری است به این جمع اضافه شد.

قدوسیان درباره تغییرات ساختار برنامه گفت: در رویکرد جدید برنامه به نوعی کل مسابقه را از دریچه میکروفون سمیه رنجکش راوی و گزارشگر برنامه خواهیم شنید و قرار است در رفت و برگشت‌های رادیویی، روند مسابقه را برای مخاطب تشریح کند.

مسابقه «یک دو صدا» از شنبه تا چهارشنبه به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و اجرای نسیم رفیعی ساعت 1٨ از رادیو ایران پخش می‌شود.

دسترسی سریع