هفته های ایرانی یكشنبه و سه شنبه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه

رادیو ایران

هفته هاي ايراني

«زیرآسمان ایران» از «تبریز» شهر اولین ها تقدیم می شود

برنامه «زیرآسمان ایران» هر هفته به معرفی یك استان می پردازد، در ادامه طرح «هفته‌های ایرانی» در بیستمین هفته استان «آذربایجان شرقی» معرفی می شود.

1402/12/03
|
08:06
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌سازان گروه تاریخ و معارف این هفته (3 و 4) اسفند با همكاری صدا و سیمای استان «آذربایجان شرقی» برنامه «زیر آسمان ایران» را روانه آنتن رادیو ایران می‌كنند.

«هفته‌های ایرانی» رادیو ایران از ابتدای فصل پاییز آغاز شده و هر هفته آن متعلق به یك استان سربلند ایران عزیز است. پس از استان‌های كردستان، گلستان، اردبیل، ایلام، مركزی، آذربایجان‌غربی، سمنان، خراسان‌رضوی، یزد، قم، همدان، خراسان شمالی، كرمان قزوین، لرستان، فارس، تهران، البرز، اصفهان نوبت به استان «آذربایجان شرقی» رسید تا در برنامه‌های مختلف رادیو ایران از مفاخر فرهنگی و هنری دست سازه‌های نفیس و گرانبها، وجاذبه های دیدنی و تاریخی بسیار این استان شنید.

«زیرآسمان ایران» این هفته (3 و 4) اسفند به تهیه كنندگی عبدالله علایی و زین العابدین گوزلی ، اجرای آرش احمدی، گزارشگری علی رشیدی و مصطفی قنادی ساعت 19:00با همكاری رادیو «تبریز» از رادیو ایران موج اف‌ام ردیف 90مگاهرتز و موج ای‌ام ردیف 558 كیلوهرتز پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
هفته های ایرانی