از ساعت به مدت

رادیو ایران

راه شب

سومین سالروز حضور سعید بیابانکی در« راه شب» رادیو ایران

سعید بیابانکی؛ شاعر نام آشنا و منتقد ادبی کشورمان، دوشنبه 26 مهر سومین سالی است که اجرای برنامه «راه شب» گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران را بر عهده دارد.

1400/07/25
|
13:48

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمدحسین خسرو جردی گفت: سعید بیابانکی،شاعر نام آشنا و منتقد ادبی که با خلق آثار بی‌نظیری مانند: سنگچین و نامه‌های کوفی در عرصه شعر آیینی و طنز و پژوهش‌های گرانسنگ ادبیات فارسی به شهرت رسید، سومین سالی است که اجرای برنامه «راه شب» گروه ورزش و تفریحات را بر عهده دارد.
وی ادامه داد: شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور در جلسه 482 خود که در تاریخ 13/5/1400 تشکیل شد به آثار سعید بیابانکی گواهینامه درجه یک هنری اعطا کرد.
خسروجردی در خصوص موضوع و بخش های «راه شب» بامداد دوشنبه 26 مهر گفت: موضوع برنامه در خصوص «حال خوب و چگونه در جستجوی حال خوب باشیم» است.
این تهیه کننده رادیویی ادامه داد: برنامه از بخش های مختلفی مثل«ساز مخالف، نامه ای به راه شب، مروری بر زندگی هنرمندانی که این هفته سالروز ولادت یا وفاتشان بوده است، شب نشینی راه شب، طنز آگهی بازرگانی و گزارش های مهران حبیبی از گزارشگران خوب رادیو ایران » تشکیل شده است.
شما می توانید هر بامداد ساعت 0:30 شنونده راه شب از رادیو ایران باشید.
تنظیم کننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
راه شب