گلبانگ شنبه تا پنجشنبه از ساعت 15 به مدت 25

ویژه برنامه نوروزی «گلبانگ»

رادیو ایران به رسم هر سال در ایام نوروز برنامه «گلبانگ» را ساعت 15:00 تقدیم علاقه مندان می كند.

1400/12/28
|
12:46
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه قدیمی و خاطره انگیز «گلبانگ» امسال هم به مانند سال‌های گذشته ویژه نوروز و بهار همراه مخاطبین رادیو ایران خواهد بود.
ندا حاجی اسماعیلی تهیه كننده ی این برنامه ضمن اعلام این خبر افزود: در ایام نوروز برنامه «گلبانگ» با رویكردی جدید و نگاه ویژه به خوانندگان جوان بر روی آنتن شبكه رادیویی ایران خواهد رفت.
وی در ادامه داد: در این ایام ضمن گفتگو با خوانندگان جدیدی كه تاكنون صدای آنها از رادیو شنیده نشده است یكی از ترانه آنها نیز از این برنامه برای اولین بار پخش خواهد شد.
تهیه كننده برنامه «گلبانگ» هدف از این اقدام را معرفی نسل جدیدی از خوانندگان مستعد كشور به مخاطبین پرشمار این برنامه دانست و همچنین ابراز امیدواری كرد كه با كمك و همیاری مدیران رادیو، بتواند ترانه های بیشتری از خوانندگان نوظهور در برنامه «گلبانگ» پخش كرده و معرفی نسل جدید خوانندگان را یكی از اهداف اصلی «گلبانگ» در سال جدید اعلام كرد.
ندا حاجی اسماعیلی در ادامه تصریح كرد: یكشنبه 29 اسفند ساعاتی قبل از تحویل سال «ماهور افشار» مهمان تلفنی برنامه خواهد بود این خواننده از حرم مطهر امام هشتم (ع) به صورت زنده قطعه «آمده ام ای شاه پناهم بده» را به مخاطبین رادیو ایران هدیه می دهد.
وی افزود: همچنین در اولین روز از سال جدید محسن میرزازاده یكی از خوانندگان مطرح كرمانج ترانه «كردان و گردان» را برای اولین
در این برنامه رونمایی می‌كند.
این تهیه كننده رادیویی در پایان افزود: از دیگر خوانندگانی كه در این برنامه حضور پیدا خواهند كرد می‌توان به محمد شاهین , امید جهان، علی قاسمی ، مهدی اسلامی، وحید فرزانه، حامد سلیمی، مسعود كرمی، بهنام فرهانی، مسعود خواجه امیری اشاره كرد.
گفتنی است «گلبانگ» به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و با اجرای مریم نشیبا، صدابرداری شیما اهدایی وند و جعفر دستنبویه در بخش ارتباطات از شنبه 28 اسفند از ساعت 15:00 الی 15:30 از شبكه رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
گلبانگ