نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کننده، حق را به مردم می دهد

مهدی رجب پور گفت: برای مواد شوینده هنوز مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است و سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده در حال حاضر در حال بررسی کارشناسی قیمت تمام شده، است.

1401/03/02
|
14:53

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مهدی رجب پور» رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کننده در برنامه «نمودار» به وضعیت بازار و گرانی ها اشاره کرد و گفت: در بحث گران فروشی، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کننده همواره حق را به مصرف کننده می دهد، مردم نسبت به تغییرات ناگهانی قیمت ها در آینده، تجربه خوبی ندارد و همین احساس ناامنی روانی مردم را به سمت خرید هیجانی کشانیده است.

وی در ادامه به بازار مواد شوینده اشاره کرد و گفت: برای مواد شوینده هنوز مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است و سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده در حال حاضر در حال بررسی کارشناسی قیمت تمام شده است.

رجب پور در بخش دیگر صحبت هایش یادآور شد: قیمت های تعیین شده توسط سازمان حمایت برای آنکه عملیاتی شود نیاز به مجوز ستاد تنظیم بازار و ابلاغ رسمی دارد.
رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کننده خاطر نشان کرد: طبق گزارش های رسیده برخی از عرضه کنندگان مواد شوینده اقدام به گرانی فروشی کرده اند نیاز است از سوی دستگاه های نظارتی برخورد جدی صورت گیرد.

برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «راضیه حسینعلی» و «عاطفه بنایی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار