نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

اطلاعات سامانه جدید برای ثبت‌نام متقاضیان مستقل مشاغل خانگی در رادیو ایران

برنامه«نمودار» یكشنبه 25 دی با حضوردكترآزیتا همتیان رئیس ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون،كارورفاه اجتماعی، از سامانه جدید برای ثبت‌نام متقاضیان مستقل مشاغل خانگی می گوید.

1401/10/25
|
09:08
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، اشتغال خانگی یكی از شیوه‌های موثر برای اشتغالزایی به شمار می‌رود كه امروزه در بسیاری از كشورها به منبع مهمی برای درآمد خانوارها تبدیل شده است.افراد با كار در خانه در كنار دیگر اعضاء علاوه بر افزایش سطح درآمد و توسعه كسب و كار به افزایش رفاه و اقتصاد خانواده نیز كمك می كنند.
بر اساس اعلام دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، در حال حاضر سامانه جدیدی برای ثبت‌نام متقاضیان مستقل تعریف شده و افراد با مراجعه به سامانه مشاغل خانگی وزارت كار به نشانی https://mashaghelkhanegi.mcls.gov.ir و انتخاب گزینه "ثبت نام متقاضی مستقل" می‌توانند وارد سامانه جدید و درگاه ملی مجوزها شوند.ثبت نام متقاضیان تحت پوشش و پشتیبان تا اطلاع ثانوی همچون گذشته ادامه دارد.
علاقه مندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر برنامه «نمودار» روز یكشنبه 25 دی را با حضوردكترآزیتا همتیان رئیس ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون،كارورفاه اجتماعی و به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی و اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 10:20 از رادیو ایران بشنوند

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار