نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

رادیو ایران و مروری بر دستاوردهای دارویی كشور

برنامه «نمودار» روز دوشنبه 17 بهمن، همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر با حضور دكتر فاطمی نایب رییس انجمن داروسازان كشور مروری بر دستاوردهای دارویی كشور دارد.

1401/11/17
|
10:16
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عاطفه بنایی تهیه كننده این هفته برنامه «نمودار» بیان كرد: پیشرفت و توسعه یك كشور نیازمند حركت در مسیر تولید و به ‌كارگیری فناوری‌های پیشرفته است. در واقع می‌توان گفت یكی از اساسی‌ترین كلید‌های موفقیت در هر جامعه دستاورد‌های بزرگ در فناوری است. آینده درخشان برای ملت‌ها ارتباط مستقیمی با میزان مهارت مردم در حوزه علم و فناوری كشور دارد.
وی ادامه داد: ایام الله دهه مبارك فجر فرصت مناسبی برای یاداوری اقتدار ایران در تمام عرصه ها از جمله پیشرفت ها و دستاوردهای دارویی است، از همین رو در برنامه روز دوشنبه 17 بهمن میزبان دكتر فاطمی نایب رییس انجمن داروسازان كشور خواهیم شد و پیرامون دستاوردهای دارویی گفت و گو خواهیم كرد.
وی در پایان افزود: همچنین گزارشی را از دیدار تولیدكنندگان با رهبر معظم انقلاب درباره ظرفیت ها و دستاوردهای موجود در عرصه تولید واكسن ها و فناوری زیستی پخش خواهیم كرد.
گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی عاطفه بنایی و اجرای حامد نجم الهدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار