نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

از 15 اسفند جایگاه های سوخت كشور وارد فاز اجرایی نوروز شده اند

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت كشور گفت: چهار هزار و 230 جایگاه در قسمت عرضه فرآورده‌های نفتی و دو هزار و 700 جایگاه نیز در بخش سی‌ان‌جی 2700 با بیش از 60 هزار پرسنل در كشور فعال‌ هستند.

1401/12/16
|
15:10
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «رضا نواز» سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت كشور، در برنامه «نمودار» درباره وضعیت توزیع سوخت در جایگاه های كشور گفت: با توجه به افزایش میزان مصرف سوخت در روزهای پایانی سال و تعطیلات عید نوروز، تدابیر ویژه ای اندیشیده شده است این تدابیر شامل تجهیزات جایگاه های سوخت و پرسنل و همچنین پشتیبانی و ارسال فرآورده در وقت معین، به جایگاه ها می شود.

وی در ادامه با بیان اینكه در حال حاضر جایگاه سوخت كشور از شرایط نسبتا پایدار برخوردار هستند؛ گفت: البته ممكن است برخی نقاط شرایط خوبی نداشته باشند اما همه فعالان این عرصه درصدد رفع مشكلات هستند.

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت كشور در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان كرد: از 15 اسفند جایگاه های سوخت كشور وارد فاز اجرایی نوروز شده اند و هم اكنون چهار هزار و 230 جایگاه در قسمت عرضه فرآورده‌های نفتی و دو هزار و 700 جایگاه نیز در بخش سی‌ان‌جی 2700 با بیش از 60 هزار پرسنل در كشور فعال‌ هستند.

برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار