نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

مشاركت تاجران موفق خارجی در نمایشگاه اكسپو اتفاق كم نظیر در عرصه دپیلماسی تجاری است

محمدصادق قنادزاده گفت: در نمایشگاه اكسپو 2023،تعداد 750 شركت داخلی برای ارائه و عرضه محصولات خود حضور دارند و بیش از هزار و 200 تاجر شناسنامه دار موفق بین المللی نیز از 65 كشور مشاركت كرده اند.

1402/02/18
|
15:40
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ محمدصادق قنادزاده، معاون ارتقای كسب و كارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران در برنامه «نمودار» درباره جزئیات نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران گفت: نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران معروف به اكسپو 2023 ، 17 تا 20 اردیبهشت با هدف معرفی ظرفیت صادراتی كشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است.

قنادزاده گفت: در این دوره از نمایشگاه 750 شركت داخلی برای ارائه و عرضه محصولات خود حضور دارند و بیش از هزار و دویست تاجر شناسنامه دار موفق بین المللی نیز از 65 كشور مشاركت كرده اند.

وی در ادامه ضمن آنكه مشاركت تاجران موفق خارجی در نمایشگاه اكسپو را اتفاق كم نظیر در عرصه دپیلماسی تجاری دانست، درباره حضور پررنگ شركت های دانش بنیان در این نمایشگاه نیز گفت: در این دوره از نمایشگاه علاوه بر آنكه یك سالن ویژه به شركت های دانش بنیان اختصاص یافته است، همه بخش های این نمایشگاه در حوزه هایی نظیر صنایع غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، كشاورزی و سلامت، دارو و تجهیزات پزشكی، بخشی را به تازه های فناوری اختصاص داده اند.

در ادامه می شنوید.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار