نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

به افراد تحت پوشش كمیته امداد و سازمان بهزیستی سهام عدالت داده خواهد شد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس گفت:امیدواریم به زودی ساز و كاری فراهم شود تا وراث متوفیان سهام عدالت بتوانند از حقوق قانونی خود استفاده كنند.

1402/02/23
|
14:17
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، مهدی حاجی وند مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس در برنامه «نمودار» درباره سهام عدالت و آخرین تصمیم گرفته شده در این حوزه گفت: سهام عدالت با جمعیتی 50 میلیونی چند موضوع مهم را پیش روی خود دارد، یكی از موضوعات مهم در این حوزه مربوط به متوفیان سهام عدالت است.

وی در ادامه با بیان اینكه در بخش متوفیان سهام عدالت زیرساخت های در حال انجام است؛ گفت: امیدواریم به زودی ساز و كاری فراهم شود تا وراث متوفیان سهام عدالت بتوانند از حقوق قانونی خود در این زمینه استفاده كنند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس در ادامه خاطر نشان كرد: وراث متوفیان سهام عدالت این نكته را مدنظر داشته باشند كه اصل سرمایه و سود محفوظ است و همه آن سرمایه و سود میانشان توزیع می شود.

حاجی وند بخش دیگر صحبت هایش را به بحث آزادسازی سهام عدالت نیز اختصاص داد و گفت: بخشی از آزادسازی سهام عدالت كه به دلیل شرایط بازار سرمایه متوقف شده است؛ هم اكنون در سازمان بورس در حال بررسی و پیگیری است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس به بحث جاماندگان سهام عدالت نیز اشاره كرد و گفت: در حوزه جاماندگان سهام عدالت نیاز است كه سازمان بورس اقدامات قانونی لازم را انجام دهد، قرار است به افرادی كه تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی قرار دارند سهام عدالت داده شود.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار