نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

دانش بنیان ها، تسهیل كننده اقتصاد كشور هستند

نمایشگاه دستاوردهای شركت‌های خلاق و دانش بنیان پارك ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، سه شنبه 30 آبان ماه با حضور 50 شركت دانش‌بنیان مستقر در پارك افتتاح شد و تا دوم آذر ماه در دانشگاه علم و فرهنگ ادامه دارد.

1402/09/01
|
09:47
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، یكی از رسالت های برنامه «نمودار» انعكاس نقاط قوت و ظرفیت های اقتصادی كشور است، در همین راستا تلاش می كند به دانش بنیان ها توجه ویژه ای داشته باشد.
راضیه حسینعلی تهیه كننده این هفته برنامه «نمودار» بیان كرد: نمایشگاه دستاوردهای شركت های خلاق و دانش بنیان پارك ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در حال برگزاری است، پیرامون این رویداد با دكتر ابراهیم نبیونی، معاون فناوری پارك ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و مدیر اجرایی این نمایشگاه گفت و گو كردیم.

مدیر اجرایی این نمایشگاه در گفت و گو با برنامه «نمودار» رادیو ایران بیان كرد: تعداد شركت‌ها و واحدهای فناور مستقر در پارك زیاد است به همین دلیل برگزیدگان با موضوعات خاص را كه در تجاری سازی، فروش و صادرات برتر بودند انتخاب شده‌اند تا محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارند.

نبیونی از برگزاری پنل‌های تخصصی در این نمایشگاه نیز خبر داد و گفت: در این نمایشگاه دو نشست تخصصی با موضوعات انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای و چالش‌های فرآیند جذب سرمایه و یك رویداد استارت آبی با حضور شركت‌های سرمایه گذاری مدیران و فعالان زیست بوم فناوری و خلاق كشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نشست تخصصی با عنوان چالش‌های فرآیند جذب سرمایه عصر روز چهارشنبه یكم آذر ساعت 14 با حضور میثم زرگرپور، استراتژیست جذب سرمایه و مشاور توسعه كسب و كار؛ محمدرضا معصومی مدیر سرمایه گذاری گلرنگ ونچرز؛ طه رضوی، مدیرعامل سایت شب و سید محمدرضا فرحی، بنیان گذار بیمه بازار برگزار می‌شود.

معاون فناوری پارك ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی افزود: رویداد جذب سرمایه (demo day) نیز صبح روز چهارشنبه یكم آذر ساعت 10 با حضور شركت‌های منتخب و حاضر در نمایشگاه و شركت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود.

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی، كارشناسی احمد نعیمی، اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار