نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

معاون مسكن و شهرسازی تهران روی خط رادیو ایران

برنامه «نمودار» دوشنبه سیزدهم آذر، با حضور عبدالرضا غفوری معاون مسكن و شهرسازی تهران پیرامون كاهش 20 درصدی قیمت مسكن گفت و گو می كند.

1402/09/13
|
08:21
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، مدیركل راه و شهرسازی استان تهران از كاهش 20 درصدی قیمت مسكن با اجرای طرح نظارت بر بنگاه‌های املاك خبر داده و بیان كرده‌: در هفته حدود 20 بنگاه‌ متخلف پلمب می‌شوند.

راضیه حسینعلی تهیه كننده برنامه «نمودار» بیان كرد: بنگاه‌ها دو نوع تخلف دارند؛ یكی این‌كه بنگاه‌ها مجوز فعالیت ندارند. دومین مورد تخلف نیز مربوط به بنگاه‌هایی است كه مجوز فعالیت دارند اما به‌دلیل تخلفاتی از جمله دریافت كمیسیون بالاتر از نرخ‌های مصوب و عدم صدور كد رهگیری با آنها برخورد شده و پلمب می‌شوند.

وی ادامه داد: در همین راستا در برنامه روز دوشنبه 13 آذر، با حضور عبدالرضا غفوری معاون مسكن و شهرسازی تهران پیرامون همین موضوع گفت و گو خواهیم كرد.حسینعلی از دیگر بخش های برنامه به بخش تازه های اقتصادی و «هفته های ایرانی» و ارتباط با «استان قم» اشاره كرد

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی، اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار