نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

جزئیات واردات خودرو روی میز «نمودار»

برنامه «نمودار» چهارشنبه 22 آذر، با حضور مهدی ضیغمی رییس سازمان توسعه تجارت ایران از قطعیت ورود خودرو، و جزیئات آن خبر می دهد.

1402/09/22
|
10:10
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، رییس سازمان توسعه تجارت در نشست خبری روز گذشته (21 آذر) در حاشیه نشست ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران بیان كرد: برای واردات خودرو به معنای عام مشكل ارزی نداریم و با بانك مركزی در بحث تخصیص ارز جلسات متعددی داریم تا روند تخصیص را تسهیل كنیم.

ضیغمی تاكید كرد: در دو هفته گذشته 110 میلیون دلار به شركت‌ها ارز دادیم اما اعلام كرده‌ایم كه یك فرصت طلایی برای واردات خودرو داریم كه ظرف ماه آتی بتوانیم عدد قابل توجهی ارز تخصیص دهیم و با بانك مركزی در این زمینه نیز صحبت كرده‌ایم.

عاطفه بنایی تهیه كننده این هفته برنامه «نمودار» گفت: برای كسب اطلاعات بیشتر پیرامون همین موضوع در برنامه روز چهارشنبه 22 آذر، میزبان مهدی ضیغمی رییس سازمان توسعه تجارت ایران خواهیم شد.

وی ادامه داد: با توجه به «هفته های ایرانی» و سفر به استان همدان در بخشی از برنامه از پیشرفت های استان خواهیم گفت و همچنین در یك بسته شنیداری از مصرف بهینه گاز خواهیم شنید.

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی عاطفه بنایی، اجرای حامد نجم الهدی و كارشناسی ایمان ایزدی مقدم از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار