نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

از آخرین تحولات وضعیت شیر خشك تا اهمیت مدیریت مصرف انرژی روی خط «نمودار»

برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه ساعت10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/10/12
|
08:09
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، به گفته سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینكه به دنبال اقدامات انجام شده، تعادل عرضه و تقاضا به بازار شیرخشك بازگشته و اكنون شرایط پایدار است، در عین حال تاكید كردكه تنها محل معتبر عرضه شیرخشك، داروخانه است.

سجاد اسماعیلی سخنگوی سازمان غذا و دارو ضمن توضیح اقدامات انجام شده جهت رفع كمبود شیرخشك طی ماه‌های گذشته، گفت: در یك ماه و نیم اخیر مانور بازرسی و نظارتی خوبی نیز از شركت‌های توزیع كننده در استان‌ها و همچنین از داروخانه‌ها داشته‌ایم. به دنبال این بازرسی‌ها در صورتی كه مشخص می‌شد موجودی شیرخشك در شركت‌های پخش به حد معمولی رسیده، همانجا برنامه توزیع برای داروخانه‌ها با همكاری مدیر شركت مربوطه و از سوی بازرسان سازمان غذا و دارو صورت گرفته است.

راضیه حسینعلی تهیه كننده این هفته برنامه «نمودار» گفت: با توجه به اهمیت این موضوع در برنامه سه شنبه 12 دی برای كسب اطلاعات بیشتر میزبان دكتر سجاد اسماعیلی سخنگوی سازمان غذا و دارو خواهیم شد و در خصوص آخرین تحولات بازار شیر خشك گفت و گو خواهیم كرد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به كاهش دما در برخی نقاط با دكتر منصوره رام رئیس امور مطالعات و بررسی های شركت ملی گاز نیز گفت و گویی خواهیم داشت.

شایان ذكر است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی، اجرای سعید توكلی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار