نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

سخنگوی صنعت برق روی خط «نمودار»

برنامه «نمودار» دوشنبه 27 فروردین، میزبان سخنگوی صنعت برق می شود و در مورد برچسب انرژی، ساختمان های اداری گفت و گو می كند.

1403/01/27
|
09:24
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، مدیرعامل توانیر با صدور ابلاغیه ای، دستور داد در حركتی سراسری، ممیزی اخذ برچسب انرژی در همه ساختمان های اداری ٥٦ شركت زیرمجموعه شركت توانیر آغاز شود.

طبق اعلام توانیر، ناترازی عرضه و مصرف برق در تابستان اهمیت توجه به مصرف بهینه برق را دوچندان ساخته كه یكی از راهكارهای موثر در مصرف بهینه برق انجام فرآیند ممیزی است.

ممیزی انرژی برای شناسایی ناكارآمدی ها، فرصت های صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود كارایی انجام می شود و نقش مهمی در شناسایی فرصت های بالقوه صرفه جویی انرژی در ساختمان ها ایفا می كند.

از انجایی كه آگاهی از رتبه مصرف انرژی ساختمان ها، راهكارهای صرفه جویی انرژی نیز می باشد، این اقدام می تواند به عنوان الگویی برای كلیه ساختمان های اداری در كشور مورد استفاده قرار گیرد.
از همین رو برنامه «نمودار» دوشنبه 27 فروردین، میزبان سخنگوی صنعت برق می شود و در مورد جزئیات برچسب انرژی، ساختمان های اداری گفت و گو می كند.

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و اجرای زهرا رحیمی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار