نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

برای گازسوز کردن خودروها حتما به مراکز مجاز مراجعه کنید

«علی محمودیان» رئیس اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین در برنامه «نمودار» رادیو ایران تاکید کرد : متقاضیان به سامانه NGVI.IR مراجعه کنند و درخواست خود را پیگیری کنند.

1398/09/10
|
09:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «علی محمودیان» رئیس اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین در برنامه «نمودار» رادیو ایران درباره فرایند دوگانه سوز کردن خودروها گفت : اگر خودرها بر پایه موتورهای گازسوز طراحی شده باشند فرایند ساده تر است و در موتورهای ملی این کار آسان است.
وی در ادمه افزود : آمار جهانی نشان می دهد 94 درصد خوروهای گازسوز جهان تبدیلی هستند و بر پایه موتور بنزینی هستند و بعد تبدیل شده اند.
رئیس اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین همچنین گفت : این موضوع در دنیا در حال فعالیت است و فناوریها پیشرفت کرده اند و بخشی از موانع مرتفع شده است و در ایران هم این فناوری رشد کرده است و متقاضیان برای این کار می توانند از مراکز تخصصی استفاده کنند.
محمودیان درباره ثبت نام متقاضیان یادآور شد : یکی از دلایلی که در این شرایط قیمت های غیرمتعارف از متقاضیان می گیرند به دلیل مراجعه به مراکزی است که بابت این کار تاییده لازم را نگرفته اند و متقاضیان به سامانه NGVI.IR مراجعه کنند و درخواست خود را پیگیری کنند.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 با تهیه کنندگی راضیه حسینعلی و عاطفه بنایی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار