نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

حرمت الله رفیعی در گفت و گو با رادیو ایران: نظارت درستی بر روند قیمت ها وجود ندارد

رییس دفاتر مسافرت های هوایی کشور گفت:آژانس های هواپیمایی مگر می توانند بلیط را بیشتر از نرخ تعیین شده به فروش برسانند. طبق قانون، نرخی که تعیین شود یک ریال هم جابجایی ندارد.

1400/08/09
|
15:36

به گزارش شبکه رادیویی ایران، حرمت الله رفیعی رییس دفاتر مسافرت های هوایی کشور در برنامه «نمودار» درباره افزایش قیمت بلیط هواپیما گفت: در دو سال گذشته قیمت بلیط هواپیما به شکلی غیر قانونی افزایش چمشگیری داشته است و علی رغم همه مخالفت هایم به عنوان رییس دفاتر مسافرت های هوایی کشور این روند همچنان ادامه دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه نظارت درستی بر روند قیمت ها وجود ندارد، افزود: آژانس های هواپیمایی مگر می توانند بلیط را بیشتر از نرخ تصویب شده به فروش برسانند طبق قانون، نرخی که تعیین شود یک ریال هم جابجایی ندارد و هر گونه افزایش قیمت را، صاحب محصول (ایر لاین) انجام می دهد.

رییس دفاتر مسافرت های هوایی کشور با تاکید بر اینکه بازی با افکار عمومی و مردم و رسانه را به بازیچه گرفتن، هیج تغییری در روند قیمت ها ایجاد نخواهد کرد، ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشوری هر چند در قبال افزایش بی رویه قیمت ها موضع گیری می کند ولی وقتی این موضع گیری ها در عمل اتفاقی را رقم نمی زند، این عدم انجام کار خود یک نوع هماهنگی را نشان می دهد.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود

دسترسی سریع
نمودار